Купити брекети в Україні високої якості за найкращою ціною

Брекети є ортодонтичною конструкцією, що включає декілька головних елементів. Кожен з них відіграє свою роль та виконує свої функції під час лікування. Призначені брекети для виправлення положення зубів та прикусу. Закріплюється ортодонтична конструкція на поверхні зубів верхньої та/або нижньої щелепи.

Брекет-система складається з:

 • брекетів та трубочок на 6, 7 зуби;
 • дуги;
 • лігатури.

Для виготовлення дуги використовується спеціальний нікель-титановий сплав, що має пам’ять (він здатен запам’ятовувати форму). Саме такий вид ортодонтичних дуг використовують на початку лікування і відбувається переміщення зубів завдяки особливості сплаву. Саме ця особливість сплаву сприяє тому, що в подальшому переміщення зубів відбувається в потрібному напрямку.

Сила тиску залежить від розміру самої дуги. Лікування завжди починається з застосування найтонших дуг, та поступового збільшення сили тиску. Перш ніж встановити такі конструкції, необхідно дізнатися, скільки коштують брекети. Ціна варіюється і залежить від різних факторів, що будуть розглянуті нижче.

При яких проблемах слід встановлювати брекети

Лікування за допомогою брекет-систем здатне вирішити ряд проблем. Встановлюються вони при:

 1. Скупченості зубів.
 2. Неправильному прикусі.
 3. Збільшених проміжках між зубами, при наявності щілин.
 4. Зміщенні та нахилах зубів, внаслідок проведеного видалення.
 5. Аномаліях прикусу.

Існує декілька видів брекет-систем. Вони відрізняються між собою матеріалом виготовлення, типом кріплення, що безпосередньо впливає на те, скільки коштують брекети.

Які види брекетів існують

Класифікуються вони за декількома параметрами, на які потрібно звертати увагу при виборі.

Тип кріплення основних елементів

 1. Лігатурні. В них використовуються лігатури. Це спеціальні фіксуючі елементи за допомогою яких дуга кріпиться до брекетів.
 2. Безлігатурні. Також їх називають самолігуючими брекетами. Відносяться до найбільш сучасних та технологічних конструкцій, де фіксуючий елемент міститься в самій кліпсі брекета.

При виборі типу кріплення потрібно враховувати, що наявність в лігатурних системах додаткових кріплень впливає на строки лікування, естетику та гігієну. Але ці конструкції відносяться до надійних.
Безлігатурні варіанти брекетів мають кріплення, вбудоване в систему. Завдяки цьому між дугою та брекетом тертя буде мінімальним, а це позитивно позначається на строках лікування. Крім того, якщо самолігуючі брекети купити, то вони мають більш акуратний зовнішній вигляд, характеризуються більш легким щоденним доглядом (гігієнічним).

Матеріал

Для виготовлення брекетів використовують матеріали декількох видів. Вони можуть бути:

 • металевими (класичний бюджетний варіант, що характеризується надійністю, але в естетичному плані брекет-системи з металу поступаються керамічним та сапфіровим конструкціям);
 • керамічними ( брекети виготовлені з кераміки, що відповідає тону зубної емалі, тому конструкція менш помітна стороннім. Щоб купити брекети на зуби з кераміки потрібно буде заплатити на 20–40% більше, в порівнянні з металевими конструкціями);
 • сапфіровими (брекети з кристалу сапфіру практично непомітні і виглядають, при цьому, вишукано та естетично. Такі брекети, вартість яких значно вища від інших варіантів, найчастіше встановлюють дорослим пацієнтам);
 • композитними (це недорогі системи, які по естетичності не поступаються сапфіровим та керамічним ортодонтичним конструкціям;
 • комбінованого типу (це компромісне рішення між естетичністю та функціональністю. Такі конструкції – це симбіоз двох варіантів. Перший, естетичний, встановлюється в зоні посмішки, другий – металевий, розміщується в частині ротової порожнини, де їх ніхто не помічає).

Завдяки такій різноманітності можна купити брекети відповідно до своїх індивідуальних потреб. Брекет-системи є універсальними, вони встановлюються як дорослим, так і дітям, починаючи з 9-12 років.

Що пропонує наша компанія

Наша компанія пропонує різноманітні брекети, вартість яких доступна, від відомих світових виробників. Більш детально ознайомитись з ціною брекет-систем можна під час консультації з нашими менеджерами (вона залежить від матеріалу виготовлення, типу кріплення та інших факторів). До переваг співпраці з нами відносяться:

 1. Широкий асортимент брекет-систем.
 2. Надання професійної консультації та допомоги при виборі брекетів.
 3. Якісний сервіс європейського рівня.

Наша компанія OrthoHouse пропонує купити брекети в Україні високої якості, що підтверджена незалежними сертифікатами. Виготовляються брекет-системи з найкращих матеріалів, з застосуваннями передових рішень та новітніх технологій. Конкурентні ціни, вигідні умови оплати забезпечують довіру та плідну співпрацю з лікарями-ортодонтами зі всієї України.