Скільки коштують брекети в Україні. Які фактори впливають на формування ціни

Скільки коштують брекети в Україні

При різних типах порушення прикусу в ортодонтії використовуються брекети. Брекет-система складається з декількох елементів:

 • брекетів та замків на 6,7 зуби;
 • ортодонтичних дуг;
 • лігатури. 

Брекети яких видів існують

Класифікуються брекет-системи  за різними параметрами. 

За способом кріплення

Підрозділяються всі брекет-системи на:

 1. Лігатурні. Фіксація в таких типах відбувається за допомогою лігатур. Це особливі елементи кріплення, для виготовлення яких застосовується метал або еластичний матеріал.
 2. Самолігуючі. Такі системи оснащені особливими кліпсами. Розмір самолігуючих брекетів більший, але вони відрізняються більш легким доглядом завдяки відсутності лігатурних елементів. 

За типом установки

Виходячи з цього, бувають:

 1. Вестибулярні (зовнішні). Такі брекети є стандартними.
 2. Лінгвальні (внутрішні). Оскільки встановлюються вони з внутрішнього боку зубного ряду, такі брекети є непомітні. Це є їхньою ключовою відмінністю від стандартних брекет-систем. В іншому лінгвальні брекети діють так само, як і вестибулярні, що кріпляться зовні. Саме непомітність зробила лінгвальні брекети популярними серед людей, для яких естетика відіграє важливу роль.

Ортодонтичні вироби вестибулярного типу відносяться до класичних варіантів, що закріплюються на зовнішній поверхні зуба. Лінгвальні естетичні брекети закріплюються на внутрішній поверхні зубів, завдяки чому вони непомітні для оточуючих під час лікування.

Для лінгвальних конструкцій характерні певні особливості. Найчастіше вони призначаються для дорослих пацієнтів. Це пов’язано з тим, що в дитячому віці частими є такі проблеми, як виникнення травм слизової ротової порожнини, складність гігієнічного догляду, шепелявість та порушення дикції, підвищене виділення слини.

За матеріалом виготовлення

Цей чинник є одним зі значущих для пацієнтів, адже саме матеріал виготовлення визначає, який вигляд матимуть зуби на протязі всього терміну лікування. Крім, того матеріал виготовлення впливає на те, скільки коштують брекети в Україні. Корегувальні системи представлені декількома основними видами.

 1. Металеві. Вони відносяться до конструкцій стандартного типу. Перевагою брекетів з медичного металосплаву є доступність, міцність, можливість встановлення для лікування будь-яких патологій прикусу. Таким видам надають перевагу пацієнти, для яких питання естетичності не відіграє важливої ролі.
 2. Сапфірові. До переваг таких систем відноситься зовнішня привабливість, міцність, висока сумісність з тканинами ротової порожнини. Період адаптації до сапфірових брекетів складає від 2 до 3 тижнів. 
 3. Керамічні. Брекети кераміка є досить міцними та красивими зовні виробами. Керамічні брекет-системи бувають полікристалічні (вони матові та лише частково прозорі), або монокристалічні (їх відтінок можна підібрати до відтінку зубної емалі, тому на зубах вони практично непомітні).
 4. Композитні. Призначаються для лікування патологій прикусу легкого ступеню. За естетичністю вони не поступаються сапфіровим та керамічним системам.

Крім цих видів існують також системи комбінованого типу, що складаються з двох частин. Комбіновані брекети не тільки естетичні, а й функціональні. Одна частина, естетична, встановлюється в зоні посмішки, інша – металева, розміщується в зоні ротової порожнини, де вона є непомітною для оточуючих. Комбіновані системи дозволяють не тільки заощадити, а й регулювати на тяжіння дуги там, де це необхідно.

Що ми пропонуємо

  Компанія OrthoHouse пропонує якісну, сертифіковану продукцію світових виробників:

 • ортодонтичну продукцію від німецької компанії Adenta;
 • ортодонтичний та лабораторний інструментарій японського виробника YDM;
 • систему мікроімплантів від німецької компанії PSM;
 • засоби догляду за ротовою порожниною від датської компанії Tandex.

Віднедавна ми стали эксклюзивным дистрибютором датської компанії Tandex, яка пропонує професійні засоби догляду за ротовою порожниною. 

 До інших переваг співпраці з нами відносяться:

 1. Конкурентні ціни.
 2. Вигідні умови оплати.
 3. Широкий асортимент.
 4. Якісний європейський сервіс.

Все це забезпечує довіру клієнтів та плідну співпрацю з лікарями-ортодонтами по всій Україні.

Наша компанія пропонує сучасні прозрачні брекети та інші брекет-системи, які зовні більш схожі на вишукані аксесуари. Вартість брекет-систем формується в залежності від матеріалу виготовлення, типу кріплення та інших факторів.