Прозорі сапфірові брекети – найбільш естетичні та ефективні ортодонтичні конструкції

Серед революційних ортодонтичних конструкцій для вирівнювання зубного ряду та лікування інших патологій ротової порожнини можна відзначити прозорі сапфірові брекети. Для них характерні певні особливості.

Що потрібно знати про сапфірові брекети, їх переваги

Виготовлення відбувається з кришталево-чистого, непористого монокристалічного сапфіру. Брекети з цього матеріалу не тільки високоестетичні, а й міцні. В період лікування прозорі брекети з сапфіру є практично непомітними для людей, при наявності певного освітлення вони мають перламутровий відблиск.
Перевагу сапфіровим брекет системам надають пацієнти, для яких естетичність відіграє важливе значення. В питанні ефективності вони такі ж, як і традиційні металеві брекет системи, а при лікуванні вони більш комфортні.
Сапфірові брекети є досить міцними, стійкими до пошкоджень механічного характеру. Застосування технології термічного полірування надає поверхні брекетів максимальної гладкості та зовнішньої привабливості.
Такі брекети гіпоалергенні, вони не зафарбовуються харчовими барвниками, що містяться в напоях та їжі, до них легко звикнути, а доглядати дуже просто.

Якими можуть бути сапфірові брекети

Розрізняють системи за декількома параметрами:

  1. За типом встановлення. Можуть бути вестибулярними (внутрішніми), або лінгвальними (зовнішніми).
  2. За способом кріплення. Бувають лігатурними, тобто кріплять за допомогою лігатур – спеціальних фіксуючих елементів.

Високоякісні сапфірові брекети прозорі від кращих виробників Європи пропонує наша фірма OrthoHouse. Ми пропонуємо співпрацю ортодонтам зі всієї України, нашою перевагою є конкурентні ціна на всю сертифіковану ортодонтичну продукцію.