Брекети Вінниця. Системи для ефективного виправлення проблем зубного ряду

Для вирішення різноманітних проблем з патологіями зубного ряду ортодонти використовують брекети по всьому світі і також в Вінниці. Представлені вони різноманітними видами, що дозволяє підібрати брекет-систему бюджетного варіанту чи більш дорого вартісну та сучасну.

З чого виготовляються брекети

В ортодонтії брекет-системи представлені декількома різновидами. Для їх виготовлення використовуються високоякісні сучасні матеріали та інноваційні рішення, що підвищує їх ефективність.

  1. З металу. Такі конструкції відносяться до класичного варіанту та є бюджетними. Для виготовлення застосовується спеціальний медичний матеріал. Металеві брекет-системи досить надійні, незважаючи на низьку естетичність, вони є популярними. Перевага цих брекетів полягає в тому, що сила тертя між дугою та пазом в них мінімальна.
  2. З кераміки. Для виготовлення застосовується керамічний матеріал високої якості. Керамічні брекети Вінниця, ціна яких буде вищою в порівнянні з металевими, міцні, тому ризик сколювання при лікуванні, практично відсутній. Під час лікування зубна емаль не стирається, що забезпечується завдяки особливій структурі матеріалу. Крім того, перевагою таких ортодонтичних конструкцій є їхня стійкість до зафарбовування харчовими барвниками в період лікування. Брекети з кераміки естетичні, майже непомітні для сторонніх, адже мають колір, що співпадає з кольором емалі зубів.
  3. Сапфірові. Виготовляються з монокристалічного, кришталево-чистого та непористого сапфіру. Такі системи не тільки міцні, але й випереджають інші види завдяки високій естетичності. Сапфірові Вінниця брекети прозорі, під час лікування стійкі до зафарбовування. Такі брекети будуть ідеальними тільки якщо колір зубів пацієнта дуже світлий. В цьому випадку системи будуть мати вишуканий вигляд.
  4. Комбінованого типу. Одна частина таких брекетів – естетична, і встановлюється в зоні посмішки. Інша – з металу, вона розміщується в зоні, де є непомітною для оточуючих. Даний вид брекет систем – ідеальний варіант функціональності та естетики.
  5. Композитні. Такі брекети Вінниця, ціни на які значно нижчі від керамічних та сапфірових, не поступаються їм за естетичністю. Тому при лікуванні нескладних патологій вони використовуються досить часто.

Класифікація за типом кріплення

В залежності від того, як кріплять основні елементи, брекети підрозділяються на два основні види:

  • Лігатурні. Їх конструкція містить спеціальні лігатури – фіксуючі елементи за допомогою яких дуга кріпиться до брекетів. Виготовлятися лігатури можуть або з металу, або зі спеціального еластичного матеріалу.
  • Безлігатурні (або самолігуючі). В конструкції таких систем є спеціальні кліпси, в яких і знаходиться фіксуючий елемент. Це сучасні та технологічні конструкції, що характеризуються популярністю завдяки відсутності лігатур, більш легкому догляду.

Вибираючи брекети, ціна в Вінниці на які залежить також і від типу установки (лінгвальні, вестибулярні), потрібно надавати перевагу тільки продукції відомих виробників, якість якої висока.Вибираючи брекети, ціна в Вінниці на які залежить також і від типу установки (лінгвальні, вестибулярні), потрібно надавати перевагу тільки продукції відомих виробників, якість якої висока.

Брекети від OrthoHouse

Ми пропонуємо сучасні брекет системи від відомих у всьому світі виробників, для виготовлення яких застосовуються безпечні для здоров’я матеріали. Висока якість брекетів підтверджена незалежними сертифікатами. При виробництві впроваджуються інноваційні технології, насамперед 3D CAD/CAM, завдяки чому брекет системи відрізняються міцністю, мають відмінні експлуатаційні характеристики.

Співпрацює наша компанія з ортодонтами зі всієї України. Щоб дізнатися ціни на брекети в Вінниці потрібно зв’язатися з нашими менеджерами. Вартість залежить від різних чинників. Ми пропонуємо великий вибір брекетів, надаємо допомогу у виборі продукції, забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.