Сучасні брекети в Житомирі – допомога у вирішенні ряду проблем з зубами

Представлені різними видами брекети використовуються по всьому світі і в Житомирі. Вони дозволяють вирішити ряд проблем ротової порожнини. Вони є надійним, нешкідливим та ефективним методом виправлення патологій прикусу та інших, дозволяють отримати красиву посмішку.
Між собою брекет системи відрізняються матеріалом виготовлення, способом установки та типом кріплення. Тому ціни на брекети в Житомирі відрізняються, в залежності від певних характеристик.

З яких матеріалів виготовляють брекети

Для виготовлення застосовуються сучасні, безпечні для здоров’я матеріали. В залежності від бюджету та індивідуальних уподобань пацієнти можуть вибрати брекети декількох видів.

Металеві

Ці ортодонтичні конструкції відносяться до найперших і вважаються традиційними. Такі брекети помітні на зубах для оточуючих, але вони міцні, надійні, стійкі до механічних ушкоджень.
Незважаючи на те, що естетичність таких систем досить невисока, металеві брекети в Житомирі, все ж таки, користуються популярністю завдяки доступній вартості та здатності справлятися навіть з дуже складними патологіями.

Керамічні

Завдяки виготовленню таких брекет систем з безпечної та високоякісної кераміки, вони непомітні на зубах для оточуючих. Тому пацієнти, для яких питання естетики на першому місці, надають перевагу саме керамічним брекетам.
Крім естетичності, до переваг таких ортодонтичних конструкцій відносяться міцність та компактність. Під час лікування вони не викликають подразнень м’яких тканин порожнини рота, не пошкоджують зуби та ясна. Завдяки округлій формі вони більш комфорті під час носіння.
Керамічні брекети Житомир, ціна яких вища за металеві, не зафарбовуються під впливом харчових барвників, вони добре справляються навіть з сильно вираженими патологіями.

Сапфірові

Брекети, виготовлені з кришталево-чистого монокристалічного сапфіру непористої структури характеризуються міцністю. Такі брекет системи користуються популярністю завдяки високій естетичності, адже на зубах вони практично непомітні через прозорість матеріалу. Крім цього, їх поверхня гладенька завдяки спеціальній технології обробки – термічному поліруванню.
Серед інших переваг сапфірових брекетів можна відзначити:

  • швидке звикання під час лікування;
  • ефективне виправлення різноманітних патологій;
  • відсутність травмування внутрішньої слизової оболонки роту (губ, язика, ясен);
  • легкий догляд.

Сапфірові брекети, ціна Житомир на які відрізняється від керамічних та металевих конструкцій, не зафарбовуються, гіпоалергенні, стійкі до механічних пошкоджень.
Крім цих видів для виправлення проблем прикусу та інших патологій, використовуються комбіновані брекети. Одна частина таких систем найчастіше металева і встановлюється в зоні, непомітній для оточуючих. Інша, естетична, розміщується в зоні посмішки.
Існують також композитні брекети. Вони ефективно справляються з нескладними патологіями, за естетичністю практично такі ж, як керамічні та сапфірові ортодонтичні конструкції.

Тип установки

Брекети можуть бути:

  1. Зовнішні (вестибулярні). Закріплюються на зовнішній поверхні зубного ряду.
  2. Внутрішні (лінгвальні). Встановлюються на внутрішній поверхні зубів.

Спосіб кріплення

В залежності від цього розрізняють брекети:

  1. Лігатурні. Складаються з брекетів, дуг та еластичних модулів (лігатур).
  2. Без лігатурні (самолігуючі). Більш зручні та сучасні, завдяки відсутності в конструкції лігатур.

Наша компанія OrthoHouse пропонує різноманітну ортодонтичну продукцію від відомих світових брендів, в тому числі й вестибулярні, лінгвальні брекети. Ціна в Житомирі на брекет системи будь-якого типу у нас доступна. Якість брекетів висока, підтверджена міжнародними сертифікатами.