Брекети в Полтаві – красива посмішка та лікування патологій ротової порожнини

Для лікування патології прикусу у всьому світі ортодонти використовують брекети. В Полтаві теж це використовується і є ефективним та доступним способом лікування дорослих та дітей. Брекет системи є ортодонтичними конструкціями, що встановлюються на нижню та/або верхню щелепу.
Виготовлені з безпечних для здоров’я матеріалів з застосуванням інноваційних технологій, вони дозволяють швидко та назавжди позбутися проблем з зубами, та отримати красиву і привабливу посмішку.

Класифікація брекетів

Сучасні брекети в Полтаві класифікуються за кількома основними параметрами. За матеріалом виготовлення вони бувають:

  1. Металевими. Традиційні та одні з перших ортодонтичні конструкції. Незважаючи на невисоку естетичність, адже вони помітні на зубах, такі брекети популярні завдяки міцності, високій ефективності лікування. При цьому їх ціна доступна.
  2. Керамічними. Такі брекети естетичні, стійкі до фарбування, міцні, до них легко звикнути. Вони атравматичні та гіпоалергенні. Виготовляються з кераміки високої якості. Можуть бути монокристалічними або полікристалічними.
  3. Сапфірові. Це революційні рішення, що мають привабливий зовнішній вигляд та непомітні для оточуючих. Крім високої естетичності сапфірові брекети міцні, стійкі до сколювання, не зафарбовуються, не пошкоджують м’які тканини ротової порожнини.

Конструкційні особливості

В залежності від конструкції брекети можуть бути:

  • Лігатурними (дуги до брекетів прикріплюються за допомогою металевих або еластичних лігатур).
  • Безлігатурними. Це самолігуючі брекет системи, фіксація дуги в яких виконується за допомогою спеціальних кліпс, вбудованих в брекет.

По типу кріплення до зубів розрізняють лінгвальні (розміщуються з внутрішньої сторони) та вестибулярні брекети (встановлюються на зовнішній поверхні).
Компанія OrthoHouse пропонує лікарям ортодонтам зі всієї України ортодонтичну продукцію та брекети. Ціна в Полтаві доступна, якість підтверджена міжнародними сертифікатами.