Брекети в Ужгороді – якісне та швидке вирішення багатьох проблем ротової порожнини

Для вирівнювання зубного ряду, виправлення неправильного прикусу в ортодонтії всього світу, а також в Ужгороді, застосовуються брекети різних видів. За певний період часу вони дозволяють ефективно позбавитись від проблем та отримати привабливу посмішку, упевненість в собі.

Види брекетів

Класифікуються брекети за декількома важливими параметрами.

  1. За матеріалом виготовлення. Виготовляються брекет системи з металу, монокристалічного непористого сапфіру, високоякісного керамічного матеріалу, композиту. Металеві брекети є традиційними та розповсюдженими видами, адже вони дозволяють швидко та повністю усунути проблеми, але вони не досить естетичні. Більш сучасними та естетичними є сапфірові та керамічні брекет системи. Вони міцні та надійні, не зафарбовуються харчовими барвниками, гіпоалергенні, міцні.
  2. За типом установки. Брекети бувають вестибулярні (закріплюються з зовнішньої сторони зубного ряду за допомогою спеціальних фіксаційних матеріалів) та лінгвальні (розміщуються з внутрішньої сторони зубів і є непомітними).
  3. За способом кріплення до зубів. Брекети, ціна Ужгород яких напряму залежить від цього фактору, бувають лігатурні (закріплюються за допомогою спеціальних фіксуючих елементів – лігатур), та безлігатурні¸ або самолігуючі (це сучасні системи, в яких дуги до брекета фіксуються за допомогою спеціальної кліпси, тому вони є більш зручними).

Всі ці фактори безпосередньо впливають на вартість брекетів. Замовити високоякісні брекети, ціни в Ужгороді на які доступні, можна в нашій компанії OrthoHouse. Ортодонтам зі всієї України ми пропонуємо брекет системи та іншу ортодонтичну продукцію від найкращих виробників Європи. Вся продукція високої якості, що підтверджено міжнародними сертифікатами. Ціни брекетів можна дізнатись, зв’язавшись з нашими менеджерами