Брекети у Львові. Відмінності та переваги різних видів, їх вартість

Високою ефективністю та здатністю вирішити проблему нерівних зубів та інших патологій ротової порожнини характеризуються брекет системи, що представлені різними видами. Застосовуються брекети у Львові, ціна яких варіюється в залежності від типу, для лікування дорослих та дітей.
Брекет системи представляють собою незнімні ортодонтичні конструкції. Встановлюються вони на поверхні зубів верхньої та/або нижньої щелепи. Конструкція складається з дуги, лігатури та брекетів і трубочок на 6,7 зуби. Ціни на брекети у Львові різні, адже вартість залежить від особливостей та характеристик кожного виду.

Переваги та характеристики брекетів різних видів

Лікарі-ортодонти, в залежності від складності проблеми, використовують різні брекет системи. Вони можуть бути:

  1. Металеві. Найбільш розповсюджені та популярні ортодонтичні конструкції, що мають доступну вартість. На зубах вони помітні, але попри це, металеві брекети у Львові дуже ефективні та здатні виправити навіть досить складні патології. Такі брекет системи міцні, надійні, виготовляються з безпечних для здоров’я та гіпоалергенних матеріалів.
  2. Керамічні. Мають естетичний зовнішній вигляд, виготовляються з кераміки високої якості, тому міцні, стійкі до сколювання під час лікування. Брекети з кераміки застосовуються для усунення навіть сильно виражених дефектів. Завдяки округлій формі фони комфортні під час носіння, не пошкоджують зуби та ясна, не викликають подразнень м’яких тканин ротової порожнини.
  3. Сапфірові. Є революційними та більш сучасними брекет системами, для виготовлення яких використовується монокристалічний сапфір непористої структури та кришталево-прозорий. Ціна на брекети у Львові даного виду вища за ортодонтичні конструкції з металу, але ефективність їх така ж, а естетичність значно вища, адже на зубах вони практично непомітні. Сапфірові брекети стійкі до зафарбовування харчовими барвниками, мають переливчатий блиск при певному освітленні.
  4. Композитні. В плані естетики такі брекети не поступаються керамічним та сапфіровим, але вартість їх значно нижча. Ефективні при лікуванні нескладних патологій.

Також ортодонтами можуть встановлюватись комбіновані брекети. Одна частина в них естетична і розміщується в зоні посмішки, інша (зазвичай з металу) закріплюється на внутрішній стороні поверхні зубів, де непомітна для оточуючих.

Тип установки та спосіб кріплення

В залежності від типу фіксації брекети можуть бути лігатурними або безлігатурними. Лігатурні – це традиційні системи, що мають металеві або еластичні модулі. Безлігатурні, або самолігуючі, мають вбудовані в брекети, спеціальні кліпси.
Закріплюватись брекети можуть з внутрішньої сторони поверхні зубів (з боку язика). Це лінгвальні ортосистеми, що практично непомітні. Вестибулярні брекет системи – це традиційні, які розміщуються на передній поверхні зубного ряду.
Компанія OrthoHouse співпрацює з ортодонтами по всій Україні. Ми пропонуємо брекет системи та іншу ортодонтичну продукцію високої якості від провідних виробників Європи. Дізнатися, скільки коштують брекети у Львові можна, зв’язавшись з менеджерами нашої компанії.