Високоякісні брекети на одну щелепу від компанії OrthoHouse

Сучасні брекети на одну щелепу– це поєднання інноваційних матеріалів та технологій, що суттєво покращує ефективність лікування та робить його максимально комфортним. Брекет системи представляють собою ортодонтичну конструкцію незнімного типу, яка застосовується для вирівнювання зубів та лікування патологій ротової порожнини різного ступеню складності у дорослих та дітей.
Закріплюються брекети на поверхні зубного ряду верхньої або нижньої щелепи. В залежності від особливостей патологій та виду системи, брекети на нижню щелепу або на верхню (чи обидві при необхідності), встановлюються на певний період часу.

Види брекет систем

В ортодонтичній галузі брекети представлені декількома видами. Між собою вони розрізняються типом установки, способом кріплення, матеріалом виготовлення. Скільки коштують брекети на верхню щелепу, залежить від характеристик конструкції, яка буде застосовуватись для лікування.

З яких матеріалів виготовляють брекети

Для виготовлення брекет систем використовуються різні матеріали.

  1. Метал. Незважаючи на те, що такі ортодонтичні конструкції почали застосовуватись одними з найперших, на сьогодні вони залишаються не менш популярними та затребуваними. Брекети на верхню щелепу або нижню з металу відносяться до стандартного типу, для виготовлення застосовується безпечний для здоров’я, матеріал. Вони відрізняються надійністю та міцністю, ефективно лікують різноманітні, навіть найбільш складні патології. Незважаючи на низьку естетику (металеві брекети помітні на зубах) вони доступні, тому використовуються в ортодонтіїї досить активно.
  2. Кераміка. Для виготовлення брекет систем застосовується високоякісна кераміка, тому вони міцні, не сколюються під час лікування. В залежності від типу керамічні брекети представлені двома різновидами – полікристалічні та монокристалічні. Перші матові, мають часткову прозорість. Монокристалічні виготовляють з матеріалу білого кольору, тому вони за кольором співпадають з емаллю зубів. Завдяки особливій структурі матеріалу, керамічні брекети на верхню щелепу, ціна яких вища за металеві, не мають шкідливого впливу на емаль (вона не стирається під час носіння конструкцій). Брекет системи з кераміки гіпоалергенні, стійкі до зафарбовування, практично непомітні на зубах, тому естетичні.
  3. Сапфірові. Для їх виготовлення використовують монокристалічний, кришталево-чистий сапфір непористої структури. Це найбільш естетичні брекети на одну щелепу. Ціна їх вища, в порівнянні з металевими, але й естетичність висока. Такі брекет системи підходять пацієнтам з дуже світлими зубами. Сам матеріал міцний, стійкий до сколів та механічних пошкоджень, не зафарбовується, не викликає алергії та має відмінну сумісність з тканинами порожнини рота. У таких брекетів гладка поверхня та обтікаюча форма, завдяки чому вони атравматичні, пацієнти швидко та легко звикають до них.
  4. Композитні. За естетичністю не поступаються сапфіровим та керамічним, мають нижчу ціну, застосовуються для лікування незначних проблем.

Види брекетів за способом кріплення

Є 2 види:

  1. Лігатурні. Конструкція таких брекет систем складається з самих брекетів, дуги, та лігатур – еластичних гумових модулів (або з металу). Ці брекети характеризуються надійністю, високою ефективністю, мають доступну вартість.
  2. Безлігатурні (самолігуючі). В їх конструкції відсутні лігатури, тому вони є більш зручними. Фіксація дуг в них здійснюється спеціальною кліпсою, що вбудована в брекети. Завдяки замочкам меншого розміру зовнішній вигляд в них більш акуратний.

Класифікація за способом установки

Застосовується два типи:

  1. Зовнішні, або вестибулярні. Їх закріплюють за допомогою спеціального фіксаційного матеріалу з зовнішньої сторони зубів.
  2. Внутрішні, або лінгвальні. Такі брекети майже непомітні, адже встановлюють їх з внутрішньої сторони зубного ряду.

Наша компанія OrthoHouse пропонує ортодонтам з усієї України різноманітну ортодонтичну продукцію високої якості від провідних європейських виробників, в тому числі й брекети на нижню щелепу. Ціна брекет систем у нас конкурентна, висока якість підтверджена міжнародними сертифікатами.