Ефективне лікування проблем ротової порожнини – сучасні брекети Луцьк

Брекет-системи є ортодонтичними незнімними конструкціями, що встановлюють для вирівнювання зубного ряду та з ціллю усунення проблем із прикусом. Класифікуються брекети Луцьк за різними параметрами.

Матеріал виробництва

Сучасні брекет-системи виготовляються з різних матеріалів, тому кожен вид має свої особливості.

 1. Металеві. Вони вважаються класичним типом, та почали використовуватись ортодонтами найпершими. Сучасні брекет системи надійні та міцні, виробляють з безпечного для здоров’я металу. Під час лікування брекети Луцьк, ціна на які найнижча, помітні для оточуючих, але незважаючи на невисоку естетичність, застосовуються при лікуванні часто. Металеві брекети є досить ефективними та при цьому, бюджетними.
 2. Сапфірові. Непористий, кришталево-чистий монокристалічний сапфір, який використовується для виготовлення, робить брекети прозорими і практично непомітними на зубах. Але при цьому матеріал досить міцний. Найкраще сапфірові брекети, ціна у Луцьку яких буде вищою від металевих, підходять для пацієнтів, що мають білі зуби. Перевага таких систем полягає в їх непомітності для оточуючих, і естетичності, стійкості до зафарбовування харчовими барвниками.
 3. Керамічні. Для виготовлення використовується високоякісний керамічний матеріал. Такі брекети характеризуються міцністю, стійкістю до фарбування, мінімальним ризиком сколювання в процесі лікування. Керамічні брекети Луцьк, ціни на які відрізняються від вартості сапфірових та металевих, представлені двома підвидами:
  – полікристалічні (прозорі вони частково, а також матові);
  – монокристалічні (матеріал, з якого їх виробляють, білого кольору, що співпадає з кольором зубної емалі).
 4. Композитні. Їх естетичність така ж, як в сапфірових та керамічних брекетів, а ціна нижча. Застосовуються вони найчастіше при лікуванні незначних патологій.

Також існують брекет системи комбінованого типу. В таких ортодонтичних конструкціях одна частина (металева) встановлюється там, де вона непомітна, а інша (естетична) розміщується в зоні посмішки.

Тип установки

В залежності від цього параметру Луцьк брекети бувають двох типів:

 • Лінгвальними. Ще їх називають «невидимими» брекетами, адже це інноваційні системи, що встановлюються з внутрішньої сторони зубів (тобто з боку язика). Від традиційних брекетів вони відрізняються тільки цим, а за ефективністю такі ж самі.
 • Вестибулярними. Це розповсюджені брекет системи, що відносяться до стандартних та традиційних. Їх встановлення відбувається на зовнішній поверхні зубного ряду. Такі ортодонтичні конструкції вважаються ефективними. Їх вартість, в порівнянні з лінгвальними, значно нижча, тому вони є популярними.

Метод кріплення

Виходячи з того, яким чином закріплюються основні елементи брекетів, вони представлені двома видами:

 • Лігатурні. Мають спеціальні лігатури з металу або еластичного матеріалу.
 • Безлігатурні. Це революційні системи, що мають в конструкції спеціальні кліпси. Такі брекети ще називають самолігуючими.

OrthoHouse, компанія, що пропонує найкращі брекети

Ми співпрацюємо з відомими в усьому світі виробниками ортодонтичної продукції (Adenta, Orthometric), в тому числі й брекет систем, висока якість яких підтверджена міжнародними сертифікатами.
Наша компанія пропонує найкращі умови співпраці – конкурентна ціна на брекети в Луцьку, індивідуальний підхід до кожного клієнта, надання професійної консультації та допомоги у виборі продукції. Ми пропонуємо співпрацю ортодонтам зі всієї Україні.