Брекети Черкаси. Лікування патологій ротової порожнини та приваблива посмішка

Ефективно вирішити проблеми порушення прикусу та ряду інших патологій ротової порожнини допомагають брекети в Черкасах, ціна яких залежить від особливостей брекет систем різних видів.
Корекція відбувається завдяки тому, що положення зубів змінюється та набуває анатомічної норми. Період лікування залежить від складності проблеми та брекет систем, що застосовуються. Використовуються брекети в Черкасах для лікування патологій як у дітей (призначаються з певного віку), так і у дорослих.

Які брекети використовуються ортодонтами

В ортодонтичній галузі брекети, ціна в Черкасах на які відрізняється, представлені декількома видами. Класифікація здійснюється за певними параметрами.

Матеріал виготовлення

  1. Металеві. Це класичні ортодонтичні конструкції, які почали першими застосовуватись для лікування патологій ротової порожнини. Виготовляються вони з безпечного матеріалу, тому безпечні для здоров’я. Металеві брекет системи помітні для оточуючих, тому в плані естетики програють керамічним та сапфіровим. Але вони здатні справлятись навіть зі складними патологіями, мають доступну ціну, тому користуються популярністю серед пацієнтів.
  2. Керамічні. Такі брекет системи виготовляються з керамічного матеріалу високої якості, вони гіпоалергенні, міцні та надійні. Керамічні брекети Черкаси практично непомітні для оточуючих завдяки тому, що їх забарвлення відповідає натуральному кольору зубної емалі, тому вони більш естетичні. Піл час лікування не зафарбовуються під впливом харчових барвників. Маючи округлу форму не пошкоджують поверхню зубів та ясна.
  3. Сапфірові. Це революційний варіант, що виготовляється з непористого, кришталево-чистого монокристалічного сапфіру. Завдяки прозорості матеріалу такі брекети майже непомітні для оточуючих, тому їм надають перевагу пацієнти, для яких питання естетики дуже важливе. Сапфірові брекети міцні, стійкі до механічних пошкоджень, їх поверхня гладенька та приваблива завдяки термічному поліруванню. Під час лікування такими брекетами внутрішня слизова поверхня ротової порожнини, губи та язик не травмуються, обтікаюча форма забезпечує легке звикання.

Тип установки

За цим параметром брекети бувають двох видів:

  1. Лінгвальними. Вони встановлюються з внутрішньої сторони зубного ряду, тому для оточуючих непомітні. Лінгвальні брекети, ціна в Черкасах на які вища від стандартних внутрішніх систем, найчастіше встановлюються дорослим.
  2. Вестибулярними. Розміщуються вони на зовнішній поверхні зубів і відносяться до традиційних.

Спосіб кріплення

Брекети бувають:

  1. Лігатурні. В їх конструкції є лігатури – спеціальні еластичні модулі, що забезпечують фіксацію дуги до брекета.
  2. Безлігатурні, або самолігуючі. В конструкції таких систем присутні особливі кліпси.

Брекети різних видів та іншу ортодонтичну продукцію від відомих європейських компаній пропонує OrthoHouse. Вся продукція високої якості, що підтверджено міжнародними сертифікатами. Ми пропонуємо конкурентні ціни, співпрацюємо з ортодонтами зі всієї України.