Брекети. Види систем, що застосовуються для лікування патологій прикусу та корекції зубів

Брекети види

Для корекції зубного ряду та лікування патологій прикусу в сучасній ортодонтії застосовуються брекети. Види брекет-систем представлені в асортименті – від бюджетних до дороговартісних, що дозволяє підібрати конструкцію, в залежності від фінансових можливостей.
Класифікуються брекети за декількома основними параметрами.

  1. За матеріалом виготовлення. Вони можуть бути металевими (найбільш бюджетний варіант), керамічними, сапфіровими (більш дорогі системи), композитними.
  2. За типом фіксації дуги. Брекети можуть бути лігатурними та самолігуючими. В першому випадку кріплення дуги з брекетами відбувається за допомогою спеціальних еластичних елементів – лігатур. В конструкції самолігуючих брекетів лігатури відсутні, дуги до брекета в них фіксуються за допомогою спеціальної кліпси, яка вбудована в брекетах.
  3. За методом розміщення. Підрозділяються на лінгвальні (розміщуються з внутрішньої сторони зубів) та вестибулярні (вони встановлюються на зовнішній поверхні зубного ряду).

Замовити високоякісні брекети, види і ціна яких варіюється, в залежності від виробника, можна в OrthoHouse. Наша компанія є офіційним представником датського бренду Tandex, і пропонує крім брекетів, професійні засоби догляду за ротовою порожниною, системи мікроімплантів, лабораторний та ортодонтичний інструментарій. Ми співпрацюємо з ортодонтами зі всієї України.