Брекети Рівне. Ефективне лікування патологій за допомогою брекетів різного виду

Брекети в Рівному

Оптимальним та найефективнішим методом корекції положення зубів та прикусу є брекети, які можна купити в Рівному. Ця незнімна ортодонтична конструкція кріпиться на поверхні зубів верхньої та/або нижньої щелепи.

Види брекет-систем

Класифікуються брекети, ціна в Рівне на які залежить від багатьох чинників, за декількома важливими параметрами.

За способом кріплення

Бувають лігатурними або самолігуючими.

  1. Лігатурні. Брекети з дугою в таких системах з’єднується спеціальними лігатурами. Вони представляють собою особливі елементи кріплення, які виготовляються з еластичних матеріалів або металу.
  2. Самолігуючі (безлігатурні). Такі брекети не мають в конструкції лігатур – вони оснащуються особливими кліпсами. За розміром самолігуючі брекети більші, але при цьому, догляд за ними, завдяки відсутності лігатурних елементів, не складний.

За місцем встановлення

Брекети Рівне, ціна яких формується з урахуванням цього критерію, бувають лінгвальні та вестибулярні.

  1. Лінгвальні. Такі ортодонтичні корекційні системи розміщуються на внутрішній стороні зубного ряду, тобто, з боку язика. Найчастіше їх застосовують для лікування патологій у дорослих. Брекети внутрішнього типу характеризуються високою естетичністю, адже на зубах вони не помітні для оточуючих. За способом дії лінгвальні брекети нічим не відрізняються від традиційних вестибулярних систем.
  2. Вестибулярні. Їх фіксація відбувається на зовнішній поверхні зубів, за допомогою спеціального фіксаційного матеріалу. Такі конструкції характеризуються ефективністю, відсутністю шкідливого впливу на емаль та простим доглядом.
    Ціна на брекети Рівне безпосередньо залежить від того, яка система, зовнішня чи внутрішня, буде застосовуватись для лікування.

Матеріали виготовлення

Це ще одна велика класифікація брекетів. Виготовляються вони з металу, кераміки, та інших матеріалів. Сьогодні можна вибрати певний вид брекет-систем з одного матеріалу, а також комбінувати їх для покращення естетичності та зменшення фінальної вартості лікування.

Метал

Брекети з металу почали найпершими застосовуватись для лікування, але й сьогодні їх популярність не знижується. Це класичні, досить міцні та надійні системи, тертя між пазом та дугою в них мінімальне, що є беззаперечною перевагою.
Металеві брекети Рівне, ціни на які найнижчі з поміж всіх інших варіантів, в естетичному плані поступаються керамічним та сапфіровим типам. Але їх плюсом є те, що встановлюватись вони можуть для лікування будь-яких патологій прикусу, та бюджетність.

Кераміка

Для їх виготовлення використовується керамічний матеріал високої якості, який є безпечним для здоров’я людини. Керамічні брекети можуть бути двох підвидів:

  • полікристалічні (матові, прозорість в них часткова);
  • монокристалічні (відтінок брекетів наближений до відтінку зубної емалі).

Керамічні брекет-системи мають привабливий зовнішній вигляд, естетичні та міцні. Вони не викликають подразнення ясен, стійкі до впливу харчових барвників.

Сапфірові

Ціна на брекети Рівне з сапфіру трохи вища від металевих ортодонтичних конструкцій. Виготовляються вони з непористого та кришталево-чистого монокристалічного сапфіру. Сапфірові брекети надзвичайно міцні, привабливі зовні, у них висока сумісність з тканинами ротової порожнини. Вони практично непомітні.

Продукція OrthoHouse – відмінний вибір для ортодонтів

Оскільки наша компанія є офіційним дистриб’ютором датського бренду Tandex, ми пропонуємо великий вибір професійної ортодонтичної продукції цього виробника:

Брекети різних видів. 3D CAD/CAM технологія, що застосовується при виробництві брекет-систем, дозволяє створити брекети з унікальними характеристиками.

Також у продажує зубні щітки. Це професійні засоби догляду за порожниною рота. Представлені моделями для щоденного застосування, додаткові для пацієнтів з брекетами, для очищення важкодоступних місць.
Крім цього, ми пропонуємо різноманітну ортодонтичну продукцію (міжзубні йоржики, віск, системи мікроімплантів, ортодонтичний та лабораторний інструмент). Скільки коштують брекети в Рівному, можна дізнатися під час консультації з нашими менеджерами.