Брекети у Львові. Ціна брекет-систем, їх види та призначення

Брекети Львів ціна

Брекети представляють собою систему, що дозволяє виправити неправильний прикус та інші патології ротової порожнини. Брекети, ціни у Львові на які варіюються, в залежності від різних факторів, фіксуються на верхніх та/або нижніх зубах (з внутрішньої або зовнішньої сторони), пересуваючи їх в правильне положення.
Дуга, що входить в конструкцію брекетів, володіє пам’яттю форми. Таким чином, вона впливає на зуби і сприяє переміщенню брекетів та зубів в потрібному напрямку. Всю основну роботу з переміщення зубів у потрібний напрямок виконують саме ортодонтичні дуги. Ширина і товщина у них може бути різною.
Незалежно від того, з якого матеріалу виготовлені ортодонтичні конструкції, принцип дії у всіх брекетів однаковий. Крім матеріалу виготовлення, брекети ціна Львів класифікуються за іншими кількома характеристиками – способом кріплення дуги та методом встановлення брекетів в ротовій порожнині.

З яких матеріалів виготовляють брекети

В сучасній ортодонтії використовуються металеві, керамічні, сапфірові та композитні брекети.

Металеві

Такі брекет-системи вважаються класичними, адже вони застосовувались для лікування одними з найперших. Традиційні ортодонтичні конструкції характеризуються надійністю та високою ефективністю.
Для виготовлення сучасних металевих брекетів використовується нікелієво-титановий сплав. Такі системи не окислюються у роті, не мають негативного впливу на емаль зубів. Металеві брекети Львів, ціна яких найнижча з поміж всіх видів, відносяться до бюджетного варіанту.

Керамічні

Такі брекети дозволяють позбавитись проблем з неправильним прикусом та інших патологій, і при цьому зберегти привабливість посмішки в процесі лікування. Керамічні брекети практично непомітні на зубах, завдяки тому, що їх колір можна підібрати наближений до кольору зубної емалі.
Виготовляються з високоякісного керамічного матеріалу, завдяки чому емаль не стирається, а самі брекети характеризуються міцністю. Вони бувають:

  • полікристалічні (матові, частково прозорі, в них відсутній відблиск);
  • монокристалічні (виробляються з білого матеріалу, колір якого співпадає з зубною емаллю).

Керамічні брекети Львів, ціни яких трішки вищі за металеві, стійкі до фарбування, за міцністю не поступаються традиційним брекетам з металу, не викликають алергічних реакцій.

Сапфірові

Оптимальним рішенням у випадках, коли важливою є естетика, будуть сапфірові брекети. Виготовляються вони з кришталево-чистого та непористого монокристалічного сапфіру, завдяки чому вони є прозорими і практично непомітними на зубах, а крім того, ще й дуже міцними.
Брекети сапфірові не міняють свій колір і не темнішають на весь період лікування, від напоїв та їжі. Ціни на брекети у Львові з сапфіру в нашій компанії доступні.

Композитні

Це брекет-системи, які забезпечують естетичний вигляд і не поступаються сапфіровим та керамічним, адже на зубах вони практично непомітні. Але ціна брекетів у Львові даного типу набагато нижча, ніж на керамічні чи сапфірові системи.

Види брекетів за способом фіксації дуги

Всі ортодонтичні системи підрозділяються на 2 основних види.

Лігатурні

Конструкції, в яких дуга кріпиться в пазах за допомогою лігатур (еластичні модулі), що є особливими елементами кріплення, для виготовлення яких застосовується еластичний матеріал.
Лігатури надійно підтримують дугу в пазі брекетів, завдяки чому під час лікування досягається бажаний ефект. Лігатурні брекети відрізняються невисокою естетичністю, але саме вони є єдиним можливим варіантом лікування при певних порушеннях.

Самолігуючі

Самолігуючі брекети на зуби ціна уЛьвові яких варіюється в залежності від матеріалу брекетів та інших чинників, відносяться до більш зручних та сучасних типів брекет-систем. Замочки в них меншого розміру, зовнішній вигляд біль акуратний, завдяки відсутності лігатурних елементів процес догляду буде легким.
В самолігуючих системах дуги до брекета фіксуються за допомогою спеціальної кліпси, яка вбудована в брекети. Основним плюсом систем цього типу є значно коротший період лікування, адже в потрібне положення зуби будуть переміщуватись швидше.

Види брекетів за типом кріплення до зубів

  1. Вестибулярні. Досить часто для лікування порушень прикусу чи кривизни зубного ряду ортодонтами застосовуються саме традиційні брекет-системи, тобто вестибулярні. Зовнішні вестибулярні брекети Львів, ціна відгуки про які позитивні, не здійснюють шкідливого впливу на зубну емаль, характеризуються надійністю та нескладним доглядом. Закріплюються вони з зовнішньої сторони зубного ряду, тому помітні для оточуючих. Фіксація відбувається за допомогою спеціального фіксаційного матеріалу.
  2. Лінгвальні. Кріпляться до внутрішньої сторони зубного ряду і тому зовсім непомітні для оточуючих під час розмови. Внутрішні брекет-системи мають меншу силу впливу на зуби, тому при особливих ускладненнях не застосовуються. Лінгвальні брекети Львів, ціна яких значно вища за вестибулярні системи, завоювали популярність завдяки естетичності та якісному лікуванню.

Асортимент засобів догляду від OrthoHouse

OrthoHouse вже є офіційним эксклюзивним дистрибютором датської торгової марки Tandex, що виготовляє професійну ортодонтичну продукцію і лінійку засобів по догляду за порожниною рота, в тому числі, й при встановленні брекетів.
Також ми пропонуємо:

  1. Ортодонтичні та лабораторні інструменти японського бренду YDM.
  2. Системи мікроімплантів від німецької торгової марки PSM.
  3. Широкий вибір брекетів різного типу та доступні ціна на брекети у Львові. При виготовленні брекетів використовується новітня 3D CAD/CAM технологія, що забезпечує відмінні характеристики системам.

Зубні щітки

Кожна з моделей щіток забезпечує ефективне очищення, характеризується оптимальною функціональністю. Вони мають продуманий дизайн, завдяки чому зручні у використанні. Представлені зубні щітки різними видами.

  1. Основні Tandex Classic (для щоденного використання).
  2. Додаткові Solo. Це монопучкові моделі, що застосовуються для чищення по лінії ясен, молярів, скупчених зубів та інших важкодоступних зон, куди не дістають звичайні щітки. Конструкція складається з голівки маленького розміру та шийки, вигнутої під певним кутом.
  3. Спеціалізовані Tandex Advance (для догляду за зубами у пацієнтів з брекетами). Оснащені спеціальним v-подібним прорізом для зручного догляду.

Волокна щіток виготовлені з нетоксичних та нешкідливих матеріалів, тому вони безпечні для здоров’я. Замовити у Львові брекети, ціна яких в OrthoHouse оптимальна, іншу продукцію, можуть лікарі-ортодонти зі всієї України.