Брекети Івано Франківськ. Які види систем застосовуються в сучасній ортодонтії, їх характеристики

Брекет системи

Найбільш ефективними та оптимальними для лікування патологій ротової порожнини є брекети ціна Івано-Франківськ. Брекет-системи складаються з брекетів та трубочок на 6, 7 зуби, дуг, лігатур. Для виготовлення дуги застосовується нікель-титановий сплав, що володіє пам’яттю, та здатен запам’ятовувати задану форму.
Вся основна робота з переміщення зубів у потрібний напрямок, виконується дугами (між собою вони різняться товщиною та шириною). Процес руху зубів запускається з встановлення найтоншої та найеластичнішої дуги. Фіксація брекетів на зубах здійснюється за допомогою спеціального фіксаційного матеріалу.
Брекети Івано-Франківськ – це незнімні конструкції, що закріплюються на поверхні зубів верхньої та/або нижньої щелепи, з внутрішньої або зовнішньої сторони зубного ряду. Вони відрізняються між собою та представлені різними видами. Класифікуються брекет-системи за декількома основними параметрами.

Матеріал виготовлення

Для виготовлення брекет-систем застосовуються сучасні високотехнологічні матеріали.

Брекети металеві

Виготовляються з високоякісних медичних сплавів, що робить їх надміцними та надійними. Металеві брекети почали застосовуватись для лікування найпершими, але в сучасній ортодонтії вони використовуються не менш активно.
Металеві брекети Івано Франківськ ефективно справляються з різними патологіями будь-якого ступеню складності. Незважаючи на низьку естетичність (вони помітні для оточуючих), такі системи застосовуються досить часто, адже їх вартість доступна. Також до переваг брекетів з металу відноситься мінімальна сила тертя між пазом та дугою.

Брекети керамічні

Незважаючи на високу вартість таких систем, керамічні брекети часто застосовуються для виправлення аномалій зубного ряду та патологій прикусу. Для виготовлення застосовується високоякісний, безпечний для здоров’я, керамічний матеріал. Завдяки особливостям структури матеріалу брекети досить міцні.
Крім цього до переваг керамічних брекетів Івано-Франківськ, ціна яких вища від металевих, під час лікування, відносяться:

 • відсутність стирання емалі;
 • мінімальний ризик сколювання;
 • стійкість до фарбування харчовими барвниками;
 • естетичність;
 • відсутність пошкоджень ясен та поверхні зубів;
 • здатність виправляти навіть сильно виражені дефекти.

Брекети з кераміки бувають двох підвидів – полікристалічні (частково прозорі та матові), і монокристалічні (їх виробляють з білого матеріалу, який за відтінком співпадає з кольором емалі).

Брекети сапфірові

Вони вважаються більш сучасними ортодонтичними конструкціями. Сапфірові брекети Івано-Франківськ, ціни на які дорожчі, практично непомітні, при певному освітленні мають перламутровий блиск. Вони поширені в ортодонтії завдяки високій естетичності та іншим перевагам.
Для виготовлення використовують кришталево-чистий та непористий монокристалічний сапфір, що забезпечує не тільки естетичність, а й надзвичайну міцність. Крім цього, серед суттєвих переваг сапфірових брекет-систем можна виділити:

 • гіпоалергенність (такі брекети рекомендовані людям, що мають схильність до алергії);
 • стійкість до пошкоджень механічного типу;
 • забезпечення максимального комфорту під час лікування та швидке звикання (завдяки обтікаючій формі);
 • привабливий зовнішній вигляд, якого вдається досягти методом термічного полірування.

Сапфірові брекети, ціна в Івано Франківську на які доступна, не викликають травмування внутрішньої слизової поверхні (губ, язика), в порівнянні з металевими тиск на зуби в них мінімальний. Крім того, вони стійкі до забарвлення їжею та напоями, прості в догляді.
Крім цих видів існують також композитні брекети, що застосовуються для лікування патологій прикусу легкого ступеню. В плані естетичності вони не поступаються сапфіровим та керамічним брекетам.
Також лікування патологій може проводитись з використанням комбінованих брекетів. В такому випадку естетичну частину встановлюють зовні в зоні посмішки, а металеву – з внутрішньої сторони ротової порожнини. Доступні ціни на брекети Івано-Франківськ комбінованого типу роблять їх затребуваними, завдяки можливості заощадити.

Тип фіксації дуги

Виходячи з цього критерію, брекети підрозділяються на лігатурні та самолігуючі (безлігатурні).

 1. Лігатурні. Дуга в таких системах фіксується за допомогою еластичних елементів – лігатур. Такі системи застосовуються для лікування різних патологій, навіть найбільш серйозних. З часом еластичність лігатур втрачається, що потребує їх заміни.
 2. Самолігуючі. В конструкції таких систем лігатури відсутні, тому догляд за ними більш легкий. Вони оснащені особливими кліпсами, що вбудована в брекет, які і виконують фіксацію дуги. Такі брекети в Івано-Франківську, ціни яких трохи вищі від лігатурних систем, є більш сучасними та зручними.

Спосіб розміщення на зубах

 1. Вестибулярні (зовнішні). Такі системи є класичними, і розміщуються з зовнішньої сторони зубного ряду. Закріплюються вони за допомогою спеціальних фіксаційних матеріалів. Зовнішні брекети на пошкоджують емаль, вони надійні та легкі у догляді.
 2. Лінгвальні (внутрішні). Встановлюються на внутрішній поверхні зубів. Системи лінгвального типу практично непомітні для оточуючих. Вони естетичні та якісно виконують свої функції, адже за принципом дії не відрізняються від вестибулярних систем. Лінгвальні брекети Івано-Франківськ, відгуки про які тільки позитивні, трохи дорожчі за вестибулярні.

Брекети та інша ортодонтична продукція від компанії OrthoHouse

Наша компанія працює з сучасним обладнанням та пропонує брекети від відомих виробників. Виготовляються системи з впровадженням надсучасної технології 3D CAD/CAM, що забезпечує відмінні характеристики. На різні види брекетів Івано Франківськ ціни відрізняються.
Також ми є офіційним та ексклюзивним дистриб’ютором Tandex, датського виробника, спеціалізація якого – виробництво професійних засобів догляду за порожниною рота. Вся продукція бренду високоякісна, відповідає міжнародним стандартам та вимогам. Асортимент включає:

 1. Зубні щітки різного типу (для щоденного застосування Tandex Classic, монопучкові для очищення важкодоступних місць Solo, для догляду за зубами з брекетами Tandex Advance).
 2. Іншу продукцію бренду (міжзубні йоржики, набори спеціалізованих засобів догляду, і т.д.).

Крім цього, у нас можна замовити системи мікроімплантів, лабораторний та ортодонтичний інструментарій від відомих компаній. Скільки коштують брекети в Івано-Франківську, та ціни на іншу продукцію, можна дізнатися в менеджерів нашої компанії. Ми співпрацюємо з ортодонтами зі всієї України.