Прозорі брекети: ціна та різновиди

Виправити порушення зубного ряду, зберігаючи естетичну посмішку в процесі лікування, дозволяють прозорі брекети. Ціна на такі конструкції є дещо вищою, ніж на класичні металеві. Це пов’язано з більшою вартістю матеріалів, які використовуються для їх виготовлення. Та результат вартий того, аби за нього доплатити. Адже безбарвні конструкції залишаються непомітними для оточуючих.

Різновиди прозорих брекетів

До категорії безбарвних брекетів прийнято відносити:

  • сапфірові системи;
  • керамічні брекети.

Перші виготовляють із кристалів сапфіру. Вони є прозорими.
Другі роблять із кераміки такого ж кольору, як природний відтінок емалі. Саме тому вони не виділяються на зубах.

Елайнери як альтернатива брекетам

Ще одним популярним інструментом вирівнювання зубного ряду вважаються прозорі капи – елайнери. Хоча вони не є брекетами в прямому розумінні цього слова, та здатні змінювати положення зубів і виправляти незначні відхилення прикусу.
Елайнери мають вигляд повністю прозорих кап із пластику. Їх можна знімати під час вживання їжі, напоїв. Але для отримання бажаного результату носити їх треба не менше ніж 22 години на добу.
Капи виготовляють індивідуально для кожного з пацієнтів за 3D-моделлю, яка відображає всі етапи лікування – від початкового до кінцевого. Протягом курсу терапії для кожної щелепи використовується окремий набір кап. У міру переміщення зубів раз на кілька місяців капи прозорі треба змінювати.

Що гарантує OrthoHouse

Ми пропонуємо співпрацю на офіційних засадах стоматологічним клінікам та лікарям-ортодонтам з усієї України. Усім партнерам гарантуємо:

  • швидку доставку в узгоджені терміни;
  • сертифікати якості на представлену в асортименті ортодонтичну продукцію;
  • можливість скористатися послугами лабораторії, фахівці якої виготовлять шаблони для
  • встановлення брекетів та індивідуальний набір прозорих елайнерів для кожного пацієнта;
  • гнучку цінову політику та бонуси для постійних і гуртових замовників.

Телефонуйте для замовлення прозорих брекетів за вказаним на сайті телефоном. Якщо у вас виникли питання, відправляйте їх через форму зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з вами і проконсультують.