Невидимі брекети. Переваги лінгвальних брекет систем, види

Невидимі брекети

Так звані невидимі брекети – це інноваційні ортодонтичні конструкції, що встановлюють лінгвально (зі сторони язика). Лінгвальні брекети за своєю ефективністю не відрізняються від традиційних вестибулярних систем. Але вони взагалі непомітні для оточуючих, і в цьому полягає їх основана перевага.
Крім того, лінгвальні брекети рідше ламаються, оскільки розташовані позаду зубного ряду. Виготовляються брекети лінгвального типу з металу, кераміки та інших матеріалів. Завдяки цим перевагам популярністю серед людей, яким важлива естетичність, користуються саме невидимі брекети. Ціна їх, в порівнянні, з вестибулярним, значно дорожча.

Конструкція

Лінгвальні (внутрішні) брекет-системи складаються з брекетів, дуги, лігатур – це спеціальні еластичні фіксуючі елементи за допомогою яких дуга кріпиться до брекетів.
Брекети повністю повторюють анатомічний контур внутрішньої поверхні зубів, що забезпечує ідеальне прилягання.

Види лінгвальних брекетів

В залежності від матеріалу виготовлення брекети невидимі представлені декількома видами.

  1. Металеві. Виготовляються з медичного сплаву металів. Це найпоширеніший вид брекет-систем, що здатні впоратися з найскладнішими патологіями прикусу. Вони відносяться до традиційних, і почали першими застосовуватись в ортодонтії. Але сьогодні вони не менш активно використовуються для лікування, як дорослих, так і дітей. Металеві брекети ефективні в використанні міцні та надійні, їх ціна значно нижча, в порівнянні з брекетами інших видів.
  2. Керамічні. Виготовляються з кераміки високої якості, що є безпечною для здоров’я. Можуть бути полікристалічними чи монокристалічними. Керамічні невидими брекети естетичні, не подразнюють м’які тканини ротової порожнини, не пошкоджують ясна та поверхню зубів.
  3. Сапфірові. Більш дороговартісні ортодонтичні конструкції, які виготовляються з непористого кришталево-чистого монокристалічного сапфіру. Завдяки властивостям матеріалу такі брекети стійкі до механічних пошкоджень.

Професійні засоби догляду від OrthoHouse

Дуже важливо постійно підтримувати зуби в хорошому стані і вчасно виявляти проблеми з ними.
Для цього наша компанія є офіційним дистриб’ютором датського бренду Tandex, що спеціалізується на виробництві засобів по догляду за порожниною рота, професійного рівня. Ми працюємо з ортодонтами зі всієї України, та пропонуємо:

  1. Зубні щітки Tandex. Це моделі для щоденного застосування (основні), для догляду за зубами з брекетами та для очищення важкодоступних місць.
  2. Міжзубні йоржики.
  3. Ортодонтичний віск та іншу продукцію.

Крім того, у нас можна замовити високоякісні невидими брекети, цена яких доступна, систему мікроімплантів, лабораторний та ортодонтичний інструментарій від відомих світових виробників. Якість продукції підтверджена незалежними сертифікатами, вона відповідає міжнародним стандартам.