Металеві брекети. Основні характеристики. Переваги, ціна

Металеві брекети

Металеві брекети, ціна яких варіюється, в залежності, від особливостей брекет-системи – це ортодонтична конструкція, яка використовується для корекції положення зубів та вирівнювання прикусу. Це класичний, надійний та затребуваний спосіб лікування аномалій зубощелепного апарату. Встановлюються на зубах нижньої та/або верхньої щелепи.
Ці брекет-системи мають сірий колір, що відрізняється від натурального відтінку емалі зубів, тому помітні на зубах і вважаються не дуже естетичними. Однак незважаючи на зовні непривабливий вигляд, металеві брекети ціна Львів компенсують цей недолік своєю максимальною ефективністю.
Лікування такими брекетами проходить досить швидко, і вони найкраще справляються зі складними клінічними випадками. Також значною перевагою для багатьох залишається їхня демократична, в порівнянні з іншими видами брекетів, ціна.

Характеристики металевих брекетів

Виготовляються металеві брекети ціна Вінниця найчастіше із нікелієвих сплавів або медичної нержавіючої сталі. Системи з нікелю відрізняються надзвичайною міцністю, проте в деяких пацієнтів на цей метал може виникати алергія.

Класифікація брекетів з металу за типом конструкції

Залежно від особливостей конструкції металеві брекети діляться на лігатурні та безлігатурні.

 1. Лігатурні брекети. В них брекет з дугою з’єднані за допомогою спеціальних лігатур, Лігатури постійно змінюються, тому що здатні втрачати свою еластичність.
 2. Безлігатурні брекети (самолігуючі). Лігатури в них відсутні, але конструкція оснащена спеціальними кліпсами, за допомогою яких фіксується ортодонтична дуга. Такі системи більш комфортні, але їх розмір трохи більший. За рахунок того, що в конструкції відсутні лігатурні елементи, самолігуючі брекети металеві, ціна яких вища, ніж лігатурних систем, відрізняються значно легшим доглядом.

Тип кріплення

Залежно від місця кріплення металеві брекети поділяються на вестибулярні та лінгвальні.

Вестибулярні

Такі конструкції розміщуються на зовнішній стороні зубів. До їх переваг відносяться:

 • легкість встановлення та коригування;
 • висока ефективність та надійність;
 • стійкість до фарбування;
 • відсутність впливу на дикцію.

Зовнішні металічні брекети ціна яких доступна, це стандартні системи, що відносяться до найбільш популярних, навіть незважаючи на їх помітність для оточуючих. Тривалість лікування за допомогою вестибулярних брекетів менша, в порівнянні з ортодонтичними конструкціями інших типів.

Лінгвальні

Закріплюються лінгвально (зі сторони язика). Внутрішні металеві брекети, ціна Рівне яких трохи вища за вестибулярні конструкції. Але вони мають очевидну перевагу – такі брекети зовсім непомітні для оточуючих. Це ідеальний варіант для тих, хто надає перевагу естетичності. Завдяки щільному приляганню до зубної емалі зі зворотного боку, під час лікування виключене тертя, пошкодження, потрапляння залишків їжі.

Переваги

Класичні металеві брекети мають ряд суттєвих переваг.

 1. Вони добре справляються з дефектами прикусу будь-якого ступеня складності.
 2. Більш низька вартість ортодонтичної конструкції.
 3. Висока міцність, у порівнянні з керамічними, сапфіровими та брекетами інших видів.
 4. Металеві брекети Івано-Франківськ ціна, яких залежить від багатьох факторів, простіші у догляді.
 5. Стійкість до фарбування напоями та їжею.
 6. Лікування проводиться в найшвидші терміни.

Недоліки

Серед мінусів металевих брекетів можна відзначити:

 • можливість виникнення алергічних реакцій на метал;
 • можливість появи подразнення слизової оболонки м’яких тканин (ясен, губ та щік);
 • помітність для оточуючих, що негативно впливає на естетичність посмішки.

Співпраця з OrthoHouse, переваги для замовників

При ортодонтичному лікуванні, важливо дотримуватись догляду за ротовою порожниною. Компанія OrthoHouse пропонує засоби догляду датського бренду Tandex, який виготовляє різноманітні засоби догляду за ротовою порожниною. Асортимент компанії включає:

 1. Зубні щітки (TANDEX CLASSIC, TANDEX Advance, SOLO). Вони представлені різними моделями – для щоденного застосування, додаткові для очищення важкодоступних місць (монопучкові), для догляду за зубами на яких встановлені металеві брекети, ціни на які в нашій компанії доступні. Всі моделі зубних щіток ефективно очищують зуби, мають продуману конструкцію, що забезпечує зручне використання, та стильний дизайн.
 2. Інша продукція. Крім зубних щіток OrthoHouse пропонує набори, що містять спеціалізовані засоби догляду за зубами під час лікування за допомогою брекетів, а також йоржики, ортодонтичний віск та інші товари.

Крім цього, наша компанія пропонує:

 • високоякісну ортодонтичну продукцію, що відповідає міжнародним стандартам та має незалежні сертифікати якості;
 • оптимальні ціни на брекети, та іншу продукцію для ортодонтії;
 • широкий вибір металевих брекет-систем.

Виготовляються брекет-системи з застосуванням інноваційної 3D CAD/CAM технології та сучасних матеріалів, що забезпечує відмінні характеристики брекетів. Замовляючи металеві брекети Львів, ціна яких у нас вигідна, іншу ортодонтичну продукцію, кожного клієнта під час співпраці супроводжує персональний менеджер. Наша компанія співпрацює з ортодонтами зі всієї України.