Металеві, керамічні, сапфірові брекети: ціна в Тернополі.

За статистикою, 90 % людей мають порушення прикусу різного ступеня складності. У понад половини людей зуби ростуть нерівно, занадто щільно або ж на великій відстані одне від одного. Це ускладнює процес пережовування їжі, призводить до погіршення дикції, кровотечі з ясен, руйнування зубів.
У цих випадках допоможе лікування дентального ряду за допомогою таких ортодонтичних конструкцій, як брекети. Ціна в Тернополі на брекет-системи та їх установку формується залежно від моделі й матеріалу, з якого вона виготовлена.

Типи брекетів залежно від матеріалу виготовлення

На сучасному ринку ортодонтичних систем представлені такі різновиди брекетів:

  1. Металеві. Це найміцніші конструкції, за допомогою яких можна виправити будь-які порушення прикусу й аномалії дентального ряду. У найскладніших випадках ортодонти рекомендують пацієнтам встановлення саме конструкцій з металу. На металеві брекети в Тернополі ціни є нижчими, ніж на моделі з інших матеріалів. Догляд за ними максимально простий. Пацієнтові не треба відмовлятися від улюблених напоїв (чаю, кави), оскільки метал від них не фарбується. Але вони добре помітні на зубах.
  2. Сапфірові. Такі моделі належать до категорії найбільш естетичних, оскільки є малопомітними на зубах, зливаючись із відтінком зубної емалі. Носяться комфортно, м’яко тиснуть на дентальний ряд, тож звикати до них пацієнтові значно простіше. Вирівнювання зубів забезпечують поступове, нешвидке, тому носити їх треба довше, ніж металеві. Але вони гіпоалергенні, не травмують слизову. На сапфірові брекети ціни в Тернополі є найвищими, оскільки процес вирощування та обробки кристалів сапфіру також є дороговартісним.
  3. Керамічні. За міцністю брекети з кераміки поступаються металевим і сапфіровим конструкціям. Але вони є досить естетичними, оскільки колір матеріалу наближений до природного кольору емалі. Керамічні системи також не викликають алергії, чинять м’який вплив на дентальний ряд. Зазвичай на керамічні брекети в Тернополі вартість середня, якщо порівнювати із металевими та сапфіровими.

Однозначної відповіді на питання про те, які з перерахованих брекетів є кращими, не існує. Лікар-ортодонт підбирає брекет-систему, виходячи з характеру та ступеня складності порушень дентального ряду кожного пацієнта.

Типи брекет-систем за способом кріплення

Залежно від того, як брекети кріпляться до ортодонтичної дуги, розрізняють:

  1. Лігатурні брекет-системи. У них кожен брекет приєднаний до дуги за допомогою пластинки з ґуми чи металу (лігатури). Щомісяця пацієнт має приходити до ортодонта на активацію системи, під час якої лікар змінює дугу, підтягує та підкручує кріплення.
  2. Безлігатурні (самолігатурні) брекет-системи. На ці брекети в Тернополі ціна вища, ніж на попередні, через технологічну складність їх конструкції. Замість лігатур брекети кріпляться до дуги рухомими ковзаючими кліпсами, які в міру виправлення порушень змінюють своє положення і тиснуть на зуби там, де це потрібно. Відвідувати стоматологічну клініку пацієнтові треба удвічі рідше, ніж при носінні лігатурних брекетів.

Безлігатурні брекети носити комфортніше. Але є такі аномалії дентального ряду, з якими можуть упоратися лише лігатурні системи.

Що пропонуємо ми

Компанія OrtoHouse пропонує високоякісні сертифіковані ортодонтичні конструкції від світових брендів. Ми гарантуємо:

  • оперативне виконання замовлень і відправку в будь-який регіон України;
  • вигідні ціни на брекети в Тернополі для постійних та гуртових клієнтів;
  • виготовлення шаблонів для встановлення ортодонтичних систем за індивідуальними мірками в нашій цифровій лабораторії;
  • персональний супровід кожного клієнта нашим менеджером від оформлення покупки до видачі готового замовлення.

Щоб розпочати співпрацю, зателефонуйте нам на один із телефонних номерів, вказаних на сайті. Можна також заповнити форму зворотного зв’язку, щоб наші менеджери самі зв’язалися з вами. У разі потреби ми надамо вам безкоштовну попередню консультацію, зокрема, з питань: скільки коштують брекети в Тернополі та які моделі ортодонтичних систем доступні до замовлення.