Купити брекети в Хмельницькому: ціна й різновиди

Для усунення порушень прикусу та виправлення аномалій зубного ряду в сучасній ортодонтії застосовують брекети. Ціна в Хмельницькому на брекет-системи формується відповідно до таких критеріїв: тип конструкції та матеріал, використаний для її виготовлення.

Які бувають брекети і скільки вони коштують

За типом конструкції брекет-системи бувають лігатурні й безлігатурні. У перших кожен брекет прикріплений до ортодонтичної дуги за допомогою лігатури – ґумової або металевої пластини, яка є нерухомою. Під час лікування, у міру зміщення дентального ряду, пацієнтові треба щомісяця ходити до ортодонта на активацію лігатурних брекетів – заміну дуги, підкручування лігатур.
На безлігатурні брекети в Хмельницькому ціна вища, ніж на лігатурні. Це пов’язано з вищою технологічністю конструкції. У безлігатурних системах кожен брекет прикріплений до дуги за допомогою ковзкої кліпси. Коли зубний ряд зміщується, брекети переміщуються і тиснуть саме на те місце, на яке потрібно. Тому кількість візитів до ортодонта на активацію удвічі скорочується.
Брекет-системи виготовляють із таких матеріалів:

  • метал;
  • сапфір;
  • кераміка.

Металеві конструкції найміцніші і найдешевші з-поміж решти. Вони дозволяють виправляти найскладніші аномалії дентального ряду. Сапфірові й керамічні моделі є найбільш естетичними, оскільки їх колір максимально схожий на природний відтінок зубної емалі. Тиснуть на зуби вони м’якше, ніж металеві. Вирівнювання відбувається повільніше, тому носити їх треба довше. На сапфірові брекети в Хмельницькому ціни найвищі, бо цей матеріал є значно дорожчим за решту.

Де замовити брекети

Придбати сертифіковані ортодонтичні конструкції від світових виробників можна в OrtoHouse. Наша компанія пропонує:

  • оперативне виконання замовлень і відправку їх в будь-який регіон України;
  • гнучкі ціни для постійних та гуртових клієнтів;
  • виготовлення шаблонів для встановлення ортодонтичних систем у нашій цифровій лабораторії;
  • персональний супровід кожного клієнта нашим менеджером від оформлення покупки до видачі готового замовлення.

Щоб розпочати замовити брекети в Хмельницький, телефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті. Заповнюйте форму зворотного зв’язку, залишайте в ній актуальні питання – наші менеджери зв’яжуться з вами й нададуть безкоштовну консультацію.