Ціна на брекети в Україні. Основні фактори, що впливають на формування вартості

Для виправлення аномалій прикусу та положення зубів, вирішення інших проблем, застосовуються спеціальні ортодонтичні конструкції – брекети, ціна яких варіюється в залежності від різноманітних факторів. Важливо пам’ятати, що правильний прикус має не тільки естетичне значення, а й відіграє важливу роль для здоров’я, в цілому.

Що собою представляють брекети

Брекет-система – це різновид ортодонтичної конструкції незнімного типу. Вона встановлюється на верхній чи нижній щелепі (або на обох) з метою виправлення прикусу та/або вирівнювання зубів.
Брекети можна встановлювати дорослим пацієнтам та дітям (починаючи з 9-12 років). Від віку пацієнтів ціна брекетів не залежить, а визначається з урахуванням зовсім інших чинників. Брекет-система складається з:

  • брекетів та замків на 6,7 зуби;
  • ортодонтичних дуг;
  • лігатури.

Якщо вирішили встановити ортодонтичну систему та позбавитись від багатьох проблем з зубами, варто спочатку дізнатись, яка ціна на брекети в Україні. Це дозволить вибрати варіант, що найбільше відповідає індивідуальним фінансовим можливостям.

Які проблеми можна вирішити, встановивши брекет-системи

Встановлення ортодонтичної конструкції сприяє:

  • Гармонізації рис обличчя.
  • Профілактиці стоматологічних захворювань.
  • Вирівнюванню зубного ряду.
  • Стабілізації роботи шлунково-кишкового тракту.
  • Усуненню головного болю.

На які зуби встановлення брекетів є обов’язковим

Обравши брекети в Україні, ціна яких відповідає індивідуальним можливостям, показами для їх встановлення є:

  • аномальне розташування окремих зубів;
  • різні типи порушення прикусу;
  • скупченість зубів, що ускладнює гігієну ротової порожнини;
  • допомога в прорізуванні окремих зубів.

Крім того, встановлення ортодонтичної системи є обов’язковим в період підготовки до проведення імплантації. Ціна на брекети сьогодні варіюється в широкому діапазоні.

Чим відрізняються між собою брекет-системи

Відмінність ортодонтичних конструкцій полягає в декількох факторах. В залежності від матеріалу, з якого виготовляються брекети, вони представлені різними видами.

Металеві

Це одні з найперших брекетів, які і сьогодні використовуються досить активно. Металеві брекети вважаються класичним варіантом, що характеризується надійністю. Крім того їх плюсом є мінімальна сила тертя між пазом та дугою.
В плані естетики металеві системи поступаються керамічним та сапфіровим варіантам, однак ціни на брекети з металу найнижчі, в порівнянні з іншими моделями. Тому саме металеві системи відносяться до бюджетних і розповсюджених.

Сапфірові

Для їх виготовлення використовується монокристалічний сапфір, завдяки чому вони є прозорими та дуже міцними. До переваг сапфірових брекетів відноситься те, що вони мають естетичний вигляд та не зафарбовуються.
Перевагу сапфіровим брекетам слід надавати у разі, якщо у пацієнта дуже світлі зуби. Такі системи виглядають непомітно і при цьому вишукано. Виготовляються такі брекети з кришталево-чистого та непористого монокристалічного сапфіру, що забезпечує надзвичайну міцність та естетику.
Незважаючи на те, що ціни на зубні брекети з сапфірів вище від металевих конструкцій, вони стають дедалі популярнішими серед інших брекет-систем. Відбувається це, в основному, за рахунок того, що для оточуючих вони є практично непомітними.

Керамічні

Даний варіант естетичних брекетів буває двох видів:

  1. Полікристалічні (вони матові та лише частково прозорі).
  2. Монокристалічні (виробляються з білого матеріалу, який збігається за кольором із зубною емаллю).

Виготовляються з високоякісного керамічного матеріалу, що забезпечує міцність самих брекетів та відсутність стирання емалі завдяки структурі матеріалу. Керамічні брекети на зуби, ціна яких вища від металевих, не зафарбовуються під час лікування, ризик сколювання під час лікування мінімальний.
Крім цих видів також існують брекети композитні та комбіновані. Брекети комбінованого типу є розумним вибором між функціональністю та естетикою. Вони складаються з двох частин – естетичної, що встановлюється в зоні посмішки, та металевої, що розміщується в частині ротової порожнини, де їх ніхто не помічає. За естетичністю сапфіровим та керамічним системам не поступаються композитні і брекети, ціни на які недорогі.

Лінгвальні брекети

Звичним для всіх є те, що встановлюються брекети на передній поверхні зубів (вестибулярно), що є традиційним варіантом, і тому вони популярні та поширені. Але існують революційні ортодонтичні рішення – так звані невидимі брекети. Це лінгвальні конструкції, які встановлюють на внутрішню сторону зубного ряду, з боку язика.
Це їхня ключова відмінність від стандартних брекет-систем. Їх основна перевага полягає в тому, що вони взагалі непомітні при посмішці. В іншому лінгвальні брекети на зубах виглядають аналогічно та діють так само, як і звичні ортодонтичні конструкції, які кріплять вестибулярно.
Ефективність лінгвальних брекет-систем є не меншою, ніж вестибулярних ортоконструкцій. Але на невидимі брекети ціна в Україні значно дорожча, ніж на звичайні конструкції. Виготовляються брекети лінгвального типу з різних матеріалів (металу, кераміки та інших).

Спосіб кріплення

За типом кріплення ортодонтичні системи підрозділяються на:

  1. Лігатурні брекети. В них для з’єднання скоби з дугою застосовується спеціальні лігатури. Після встановлення такої системи пацієнт повинен щомісяця приходити до лікаря для активації конструкції (підтягування кріплень, зміни дуги, підкручування).
  2. Самолігуючі брекети. Це ортоконструкції без лігатур. В них дуга проходить через замочки на зубах. Такі системи більш комфортні у використанні, тривалість лікування менша і відвідування лікаря з ними, рідші. На самолігуючі брекети ціни в Україні трохи вище, ніж на стандартні лігатурні системи.

Що пропонує наша компанія

Зв’язавшись з менеджерами нашої компанії OrthoHouse можна дізнатися, скільки коштують брекети. Ціна варіюється від різноманітних факторів, але у нас вона доступна на всі брекет-системи від відомих світових виробників. Крім вигідної цінової політики, серед інших переваг співпраці з нами:

  1. Ортодонтична продукція високої якості, що підтверджено незалежними сертифікатами.
  2. Всі брекет-системи виготовляються з сучасних міцних та безпечних матеріалів, з застосуванням інноваційних технологічних рішень.Застосування 3D CAD/CAM технології забезпечує відмінні характеристики товарів, що пропонує наша компанія.
  3. Працюємо з лікарями-ортодонтами зі всієї України.
  4. Індивідуальний підхід до кожного клієнта (персональний менеджер, що закріплюється за кожним замовником, супроводжує процес придбання продукції).
  5. Великий вибір брекет-систем для дорослих пацієнтів та дітей, від бюджетних до більш дороговартісних конструкцій

Вся ортодонтична продукція, яку ми пропонуємо, відповідає європейським стандартам. При необхідності ми надамо професійну консультацію та допоможемо вибрати все необхідне.