Які бувають брекети: ціна в Чернівцях

Брекети – це ортодонтичні конструкції, які дозволяють виправляти патології прикусу та викривлення зубів. Одне з ключових питань, що турбує пацієнтів, стосується вартості цих лікувальних систем. На брекети ціна в Чернівцях формується залежно від типу ортодонтичної конструкції та матеріалу, з якого вона виготовлена.

Які показання до встановлення брекет-систем

Брекети призначають пацієнтам, у яких діагностовано такі дефекти дентального ряду:

 • скупчення кількох зубів, що не тільки завдає шкоди естетиці, а й ускладнює гігієну порожнини рота;
 • дистопія зуба, коли він вивернутий навколо власної осі або суттєво виділяється з дентального ряду;
 • треми й діастеми, тобто патологічно збільшені проміжки між зубами;
 • деформованість зубного ряду після втрати зубів;
 • непропорційний розвиток нижньої та верхньої щелеп.

Якщо ви ортодонт або представник стоматологічної клініки, звертайтесь до нашої компанії, щоб замовити брекети. Чернівці – місто, до якого ми готові організувати доставку будь-яким зручним для вас способом.

Чи є протипоказання до встановлення брекет-систем

Брекети можна ставити лише на здорові зуби. Якщо в пацієнта, якому рекомендовано носити брекет-системи, є карієс, запалення ясен, тріщини та сколи емалі, спочатку потрібно пройти лікування, і лише потім планувати установку ортодонтичних конструкцій.
Не рекомендується встановлювати брекет-системи людям зі складними психічними розладами й системними захворюваннями, важкою формою бруксизму (скреготіння зубами). Протипоказаннями є коронки, імплантати та відсутність великої кількості зубів. Якщо у пацієнта після встановлення брекет-системи проявилася алергічна реакція на матеріали, з якої виготовлена конструкція, можна замінити її на іншу. Компанія OrtoHouse доставить у Чернівці брекети з металу, сапфіру чи кераміки.

Скільки коштують брекети

Одним із ключових критеріїв, що впливає на ціну брекет-системи, є матеріал, з якого вона виготовлена. Брекети бувають:

 • Металеві. Є найміцнішими. Дозволяють виправити будь-які порушення прикусу й відхилення в розвитку дентального ряду. Рекомендовані для встановлення пацієнтам з найскладнішими патологіями. На металеві брекети в Чернівцях ціни є значно нижчими, ніж на моделі з інших матеріалів. Доглядати за ними максимально просто. Не треба відмовлятися від чаю, кави, оскільки метал від цих напоїв не фарбується. Проте металеві конструкції добре помітні на зубах.
 • Сапфірові. Підходять пацієнтам, для яких важливо на час лікування зберегти естетику посмішки. Сапфірові моделі майже непомітні зубах, бо за відтінком зливаються з емаллю. Вони здійснюють м’який тиск на дентальний ряд, не спричиняють больових відчуттів. Зуби вирівнюються поступово, тож носити сапфірові конструкції треба довше, ніж металеві. На такі брекети в Чернівцях ціна є найвищою у зв’язку з дороговизною матеріалу.
 • Керамічні. Ці брекет-системи не такі міцні, як металеві та сапфірові. Але виглядають досить естетично, бо за кольором наближені до природного відтінку зубної емалі. Керамічні системи не викликають алергії, чинять м’який вплив на дентальний ряд. Вони дешевші за сапфірові і дорожчі за металеві.

За типом кріплення брекет-системи бувають лігатурні й самолігуючі. У лігатурних кожен брекет приєднаний до дуги за допомогою фіксованої пластинки з ґуми чи металу (лігатури). У самолігуючих замість лігатур використовуються ковзаючі кліпси, котрі в ході лікування змінюють своє положення і тиснуть на зуби там, де це потрібно. Якщо порівнювати ціни на брекети в Чернівцях, то вартість самолігуючих конструкцій є вищою, ніж лігатурних.

Що пропонує компанія OrtoHouse

OrtoHouse – ексклюзивний представник в Україні провідних світових виробників ортодонтичної продукції. Усі конструкції, засоби й матеріали, котрі є в нашому асортименті, оригінальні, сертифіковані, протестовані багатьма незалежними лабораторіями. Якщо ви бажаєте розпочати співпрацю з нами, на вас чекає:

 • можливість скористатися послугами нашої цифрової лабораторії;
 • персональний супровід нашим менеджером від оформлення замовлення до того моменту, коли ви отримаєте придбані стомат матеріали в Чернівцях;
 • гнучка система знижок;
 • гарантійний термін;
 • швидка доставка будь-яким національним перевізником.

Щоб зробити замовлення, зателефонуйте нам за одним із номерів, які ви бачите справа у верхній частині екрану. Заповніть форму зворотного зв’язку, залишивши в ній свої питання – і наші менеджери за кілька хвилин зв’яжуться з вами, щоб на них відповісти. У нас можна придбати як брекети, так і необхідні для їх обслуговування супутні стоматологічні матеріали. Чернівці – місто, тривалість доставки до якого складає від 1 до 3 діб залежно від обраного перевізника.