Самолігатурні брекети: де купити та скільки коштують

Самолігатурні брекети – це брекет-системи, без гнучких або металевих кілець, за рахунок яких кожен брекет кріпиться до дуги. Замість лігатур у конструкції використані інші фіксатори – пружні кліпси або ковзаючі засувки. Завдяки цьому технічному рішенню зміщення зубів у правильне положення відбувається швидше і природніше. Процес догляду за зубами значно простіший, ніж при носінні лігатурних брекетів.

Переваги самолігатурних брекетів

У порівнянні з класичними брекет-системами, брекети самолігатурні мають такі переваги:

  • пацієнт не відчуває сильного дискомфорту й болю в перші дні після встановлення брекет-системи, оскільки безлігатурна конструкція чинить менший тиск на зубний ряд;
  • процедура активації в ортодонта проходить значно швидше;
  • відвідувати ортодонта треба не щомісяця, а раз на 8-10 тижнів;
  • рекомендована тривалість носіння безлігатурної брекет-системи на 25 % менша;
  • практично до нуля зведена можливість травматизації слизової оболонки ротової порожнини в процесі лікування;
  • навантаження на оточуючі тканини мінімізоване.

Сила переміщення зубів у правильне положення наближена до характеру природних зміщень. Тому процес лікування пацієнти переносять легше.

Скільки коштують самолігуючі брекет-системи

На самолігатурні брекети ціна вища, ніж на ортодонтичні конструкції лігатурного типу. Це пов’язано з тим, що процес їх виготовлення є технологічно складнішим та дорожчим. Але пацієнти мають змогу суттєво зекономити час та кошти, оскільки кількість візитів до стоматологічної клініки на додаткові огляди та активацію брекет-систем фактично вдвічі менша, ніж при носінні лігатурних конструкцій.

Що ми пропонуємо

В OrtoHouse можна придбати брекет-системи від провідних західних виробників. В асортименті представлена лише оригінальна продукція, що підтверджується відповідними сертифікатами якості.
У нас є власна цифрова лабораторія, де можна замовити виготовлення шаблонів для встановлення брекетів. Ми надаємо можливість клієнтам купити не лише самолігатурні брекети, а й засоби з догляду за ними.
Для співпраці телефонуйте за вказаним на сайті телефоном або заповнюйте форму зворотного зв’язку, щоб наші менеджери зв’язалися з вами. У разі потреби фахівці нададуть вам безкоштовну консультацію з питань, які для вас актуальні.