Брекети на зуби, їх особливості та характеристики, ціна брекет-систем

Брекети на зуби

Призначаються брекети на зуби для лікування патологій у дітей та дорослих. Встановлюються вони, в залежності від проблеми, на поверхні зубів верхньої та/або нижньої щелепи, з зовнішньої або внутрішньої сторони. Термін лікування за допомогою брекетів варіюється, і залежить від складності патології, вибраної системи та інших важливих чинників.

Класифікація брекетів

Брекети представлені декількома видами, що класифікуються за різними параметрами.

За типом кріплення на зубах

Бувають лінгвальні та вестибулярні.

  1. Лінгвальні (або внутрішні). Кріпляться такі брекети на зуби, ціна в Тернополі на які вища від вестибулярних типів, з внутрішньої сторони зубів (тобто, з боку язика).
  2. Вестибулярні. Кріплення систем такого типу відбувається на зовнішній стороні зубів, тому вестибулярні брекети помітні для оточуючих. Вони відносяться до стандартного типу, і незважаючи на неестетичність, все ж таки, користуються популярністю завдяки надійності, легкому догляду, відсутності шкідливого впливу на зубну емаль. До зубів вестибулярні брекети на передні зуби прикріплюються за допомогою спеціального фіксаційного матеріалу.

За типом фіксації дуги

  1. Лігатурні. Дуга в таких системах знаходиться в пазах, і надійно кріпиться за допомогою еластичних модулів – лігатур.
  2. Самолігуючі. Основна відмінність від лігатурних брекетів – відсутність в конструкції лігатур. В таких системах дуга до брекета прикріплюється спеціальною, вбудованою в брекет, кліпсою. Завдяки відсутності лігатурних елементів догляд за такими системами більш легкий.

За матеріалом виготовлення

В залежності від того, з якого матеріалу виготовляються брекети, вони представлені декількома видами.

  1. Металеві. Традиційні брекети на зуби Івано-Франківськ, що характеризуються високою ефективністю, надійністю, та міцністю. Завдяки невисокій ціні ці брекет-системи відносяться до бюджетних та користуються популярністю.
  2. Керамічні. Виготовляються з керамічного матеріалу високої якості, завдяки тому, що колір брекетів можна підібрати до кольору зубної емалі, такі системи естетичні. Брекети з кераміки стійкі до фарбування напоями та їжею, ризик сколювання в процесі лікування у них мінімальний.
  3. Сапфірові. Для виготовлення використовується кришталево-чистий та непористий монокристалічний сапфір. Такі брекети на 4 зуба не фарбуються їжею на напоями, естетичні та міцні. Їх ціна є вищою від брекетів з металу.

OrthoHouse – офіційний представник Tandex

Являючись ексклюзивним дистриб’ютором, наша компанія пропонує широкий вибір професіональних засобів по догляду за порожниною рота від відомого датського бренду. Це функціональні зубні щітки:

  • основні для щоденного використання (Tandex Classic);
  • для догляду за зубами у пацієнтів з брекетами (Tandex Advance);
  • монопучкові для очищення важкодоступних місць (Solo).

Також ми пропонуємо набори спеціалізованих засобів догляду Tandex, міжзубні йоржики та іншу продукцію для ортодонтичної галузі. Крім того, наша компанія пропонує брекет-системи від світових брендів, при виготовленні яких використовується інноваційна 3D CAD/CAM технологія. Вся продукція, представлена у нас, якісна, що підтверджено незалежними сертифікатами.