Брекет системи для лікування патологій ротової порожнини. Що потрібно знати

Брекети Львів

Брекети – це найбільш надійний, безпечний метод виправлення положення зубів та прикусу у дітей та дорослих. Закріплюється брекети Львів на поверхні зубів верхньої та/або нижньої щелепи.
Для виправлення патологій зубного ряду застосовуються брекети різних видів. Перш ніж встановлювати ту чи іншу ортодонтичну конструкцію, потрібно дізнатись, які види існують, відмінності кожного з них, та скільки коштують брекети Львів.

Види брекетів

В сучасній ортодонтії застосовуються брекети з різних матеріалів.

Металеві

Металеві брекети – це найпопулярніший різновид, що дозволяє швидко та ефективно виправити проблеми прикусу, а також нерівності зубних рядів у дітей, чоловіків та жінок. Вони відносяться до традиційного та бюджетного варіанту, що характеризується надійністю, міцністю, швидким терміном лікування.

Керамічні

Брекети з кераміки мають всі переваги систем з металу. Але крім того, вони практично непомітні, так як їх можна підібрати за кольором, що відповідає кольору зубної емалі. При носінні таких систем дискомфорт мінімальний. Керамічні брекети купити Львів можуть бути лігатурні та безлігатурні.
Такі брекети представлені двома видами:

  1. Монокристалічні. Виготовляються з білого матеріалу, який за кольором збігається з емаллю зубів.
  2. Полікристалічні. Такі брекети частково прозорі та матові.

Для виготовлення використовується керамічний матеріал високої якості. Завдяки цьому керамічні брекети вартість у Львові яких доступна, дуже міцні, що запобігає сколюванню під час лікування. Завдяки структурі матеріалу стирання емалі відсутнє.

Сапфірові

Виготовляються такі брекети з кришталево-чистого та непористого монокристалічного сапфіру, і характеризуються прозорістю та високою міцністю. Вони є практично непомітними, під час лікування виглядають естетично та вишукано, не фарбуються напоями та їжею. Вартість цих брекетів вища, в порівнянні з іншими видами. Встановлюються вони, зазвичай, для виправлення дефектів у дорослих.

Композитні

Застосовуються при лікуванні патологій прикусу легкого ступеню. В плані естетичності композитні брекети практично не відрізняються від сапфірових та керамічних систем.
Найдешевші брекети Львів будь-якого виду від найкращих європейських виробників пропонує наша компанія OrthoHouse.
Види брекетів за типом розміщення на зубах
Брекет-системи відрізняються не тільки матеріалом виготовлення, а й способом установки на зубах. Вони підрозділяються на вестибулярні та лінгвальні.

Вестибулярні

Це зовнішні (стандартні) ортодонтичні конструкції. Розміщуються на зовнішній видимій частині зубів. Серед пацієнтів такий вид користується найбільшою популярністю.
Вестибулярні брекети не здійснюють шкідливого впливу на емаль, на поверхню зубів прикріплюються за допомогою спеціальних фіксаційних матеріалів.

Лінгвальні

Їх фіксація проводиться з внутрішньої сторони зубів, адаптація з ними відбувається довше, але ці системи більш естетичні, оскільки для оточуючих вони не помітні. Від брекет-систем стандартного типу (зовнішніх) лінгвальні відрізняються тільки способом розміщення на зубах, в іншому лінгвальні Львів брекети діють так само, як і вестибулярні.

Види брекетів за способом фіксації

Брекети бувають лігатурні та безлігатурні.

Лігатурні

Конструкція таких систем складається з брекетів, дуг та лігатур, що представляють собою еластичні модулі. Бажаний ефект від лікування за допомогою таких брекетів досягається завдяки надійній підтримці дуг в пазах брекет-системи.
Враховуючи те, що з часом лігатури розтягуються і це знижує ефективність лікування, їх потрібно замінювати на нові.

Самолігуючі

Серед всіх інших систем самолігатурні брекети Львів вважаються більш зручними та сучасними. Такі брекети мають замочки невеликого розміру, в них відсутні лігатурні елементи, тому вони більш легкі в догляді.
Фіксація дуг до брекета в таких системах виконується за допомогою вбудованої в брекетах спеціальної кліпси. Під час використання самолігуючих брекетів для лікування патологій, зуби у потрібне положення будуть переміщуватись швидше, тому термін лікування буде коротший.

OrthoHouse-надійний партнер для ортодонтів та стоматологів

При ортодонтичному лікуванні необхідно дотримуватись догляду за ротовою порожниною і вчасно діагностувати всі проблеми. Наша компанія стала офіційним представником торгової марки Tandex. Датський виробник спеціалізується на виробництві засобів по догляду за порожниною рота, в тому числі, й при встановлених брекет-системах.
Продукція Tandex дуже високої якості, що підтверджено незалежними сертифікатами, вона відповідає всім міжнародним стандартам. Це зубні щітки:

  • для щоденного застосування (Tandex Classic);
  • додаткові (SOLO) для очищення важкодоступних місць;
  • для догляду за зубами з брекетами (Tandex Advance).
  • дитячі зубні щітки, різні варіанти в залежності від віку.

Також у нас може придбати стоматологія Львів брекети різних видів, іншу спеціалізовану ортодонтичну продукцію від відомих світових брендів. Ми співпрацюємо з ортодонтами зі всієї України.