Високоякісні брекети Київ – ефективний спосіб виправлення патологій ротової порожнини

Брекети Київ

Ефективним способом виправити патології зубного ряду, дефекти прикусу різного ступеню складності, є брекети Київ. Сучасні брекет-системи представлені декількома видами. Між собою вони відрізняються матеріалом виготовлення, способом кріплення до зубів, фіксації дуги.
Конструкція систем складається з дуги, лігатур та замочків з трубочками, що встановлюються на 6,7 зуби. Для виготовлення дуги використовується нікель-титановий сплав, що здатен запам’ятовувати форму. Завдяки такій особливості сплаву, зуби в період лікування переміщуються в потрібному (заданому) напрямку.
Брекети, ціна в Києві на які залежить від різних факторів, класифікуються за різними параметрами.

Спосіб кріплення до зубів

В залежності від цього, брекет-системи підрозділяться на лінгвальні та вестибулярні.

Брекети вестибулярного типу

Закріплюються вони на зовнішній стороні зубів спеціальним фіксаційним матеріалом. На вестибулярні брекети Київ, ціни нижчі, в порівнянні з внутрішніми системами.

Брекети лінгвального типу

Такі види, на відміну від традиційних вестибулярних, встановлюються лінгвально зі сторони язика. Лінгвальні брекет-системи – це революційне ортодонтичне рішення, оскільки під час лікування вони абсолютно непомітні для оточуючих і є більш естетичними (також їх ще називають «невидимі»).
При тому, що лінгвальні ортодонтичні системи непомітні, принципом дії вони не відрізняються від стандартних вестибулярних. Лінгвальні брекети ціна в Києві яких вища, в порівнянні з вестибулярними, характеризуються не меншою ефективністю. Для їх виготовлення можуть застосовуватись такі матеріали як метал, кераміка та інші.

Спосіб фіксації дуги

За способом фіксації дуги брекети підрозділяються на самолігуючі та лігатурні.

Самолігуючі

Брекети самолігуючі – це сучасні системи, що характеризуються зручністю. Дуги в них фіксуються до брекета спеціальною кліпсою, яка вбудована в брекет. Серед основних переваг самолігуючих брекетів:

  • значно коротший період лікування, адже переміщення зубів у потрібне положення буде швидшим;
  • акуратний зовнішній вигляд;
  • замочки невеликого розміру;
  • нескладний догляд завдяки відсутності лігатурних елементів.

Ціна на такі брекети в Києві трохи вища, в порівнянні з лігатурними видами.

Лігатурні

Конструкція таких систем передбачає наявність брекетів, дуг та лігатур (еластичних модулів), що є головними складовими елементами. Завдяки тому, що лігатури підтримують дугу в пазах брекет-системи досить надійно, вдається досягти бажаного ефекту.
Але з часом відбувається розтягнення еластичних лігатур. Тому встановлення таких брекетів передбачає відвідування ортодонта, в обов’язковому порядку, для заміни дуг, адже при розтягненні лігатур ефективність лікування суттєво знижується. Популярність лігатурні брекети Київ, ціна яких нижча від самолігуючих, завоювали завдяки надійності, високій ефективності.

Матеріали

Для виготовлення брекетів застосовуються різні матеріали, кожен з яких має свої особливості.

Метал

Металеві брекети – це одні з найперших систем, що почали використовуватись для лікування патологій зубного ряду та дефектів прикусу. Але і сьогодні вони досить активно застосовуються для лікування. Це традиційні брекети, надійність та ефективність яких, навіть при низькій естетичності (вони помітні оточуючим), досить висока.
Плюсом брекетів з металу є мінімальне тертя між пазом та дугою. Якщо порівнювати їх з іншими видами, то в плані популярності виграють саме металеві брекети – ціни в Києві на такі системи найнижчі, тому вони відносяться до бюджетного варіанту.

Кераміка

Для виготовлення таких брекетів використовується високоякісний керамічний матеріал. Завдяки цьому забезпечується висока міцність самих брекет-систем, крім того під час лікування, стирання емалі, завдяки структурі матеріалу, відсутнє.
Керамічні брекети бувають:

  • полікристалічними. Вони прозорі тільки частково та матові;
  • монокристалічними. Такі брекети виробляються з матеріалу білого кольору, що підходить до кольору емалі зубів.

До переваг брекетів з кераміки відноситься стійкість до фарбування напоями та їжею, мінімальний ризик сколювання в процесі лікування. В Києві брекети керамічні коштують дорожче, ніж системи з металу.

Сапфірові брекет-системи

Підходять для людей з дуже білими зубами. Матеріал виготовлення – кришталево-чистий та непористий монокристалічний сапфір, тому такі брекети міцні та характеризуються високою естетичністю. Вони також не зафарбовуються їжею та напоями.

Ортодонтична продукція від передових виробників в OrthoHouse

Ми є офіційним представником датського виробника Tandex, що виробляє засоби догляду за ротовою порожниною професійного рівня, та пропонуємо продукцію інших відомих торгових марок (YDM, Adenta, PSM).
Наша компанія пропонує:

  1. Зубні щітки Tandex (для щоденного застосування, для очищення важкодоступних місць, та додаткові – для догляду за зубами з брекетами), міжзубні йоржики, ортодонтичний віск та іншу продукцію.
  2. Брекети різних видів. При їх виготовленні застосовується інноваційна 3D CAD/CAM технологія, що забезпечує брекет-системам відмінні характеристики. Дізнатися про найкращі брекети Київ, допоможуть відгуки на сайті нашої компанії.
  3. Мікроімпланти (систему).
  4. Інструментарій (ортодонтичний та лабораторний).

Весь асортимент ортодонтичної продукції від найкращих світових виробників в нашій компанії, можуть придбати лікарі-ортодонти зі всієї України.