Купити безлігатурні брекети в Україні

У класичних брекет-системах кожен брекет кріпиться до дуги за допомогою лігатури – еластичних кілець або металевої лігатури. Їх інноваційною альтернативою стали безлігатурні брекети, у яких замість еластичних та металевих лігатур використовуються ковзаючі засувки (кліпси). При таких фіксаторах ортодонтична дуга в конструкції вільно ковзає і чинить тиск на зубний ряд у тих місцях, де потрібно. Саме тому ці конструкції ще називають самолігатурними або самолігуючими.

Показання до встановлення безлігатурних брекет-систем

Брекети – це ортодонтичні конструкції, які встановлюють для корекції порушень прикусу та аномалій зубного ряду. Їх встановлюють при:

  • скупченні зубів;
  • наявності щілин між сусідніми зубами (діастем, трем);
  • зміщенні зубів у зубному ряду;
  • глибокому, перехресному прикусі та інших його патологіях;
  • неправильному змиканні нижньої і верхньої щелеп.

У яких саме випадках встановлювати лігатурні і безлігатурні брекети, вирішує лікар-ортодонт. При деяких найскладніших патологіях безлігатурні конструкції можуть виявитися безсилими, оскільки для корекції потрібен значно більший тиск на зубний ряд, ніж вони можуть забезпечити. Тоді єдиним методом лікування є лігатурні системи.

У чому «плюси» безлігатурних брекет-систем

Головними перевагами конструкцій без лігатур є:

  • менший дискомфорт, відсутність болю одразу після встановлення (пацієнти мають змогу швидше призвичаїтися до носіння брекетів і сам процес лікування переносять легше);
  • на 20-25 % коротший термін, протягом якого треба носити брекети безлігатурні (це означає, що зуби зміщуються в правильне положення значно швидше);
  • відсутність потреби в щомісячній активації та огляді (на прийом до ортодонта треба ходити раз на 2-2,5 місяці, що дозволяє пацієнтам зекономити кошти й час);
  • системи мають менші розміри, чинять менший тиск на довколишні тканини, не травмують слизову і є менш помітними на зубах.

Процедура встановлення та активації самолігуючих систем проходить швидше, ніж у випадку з класичними лігатурними брекетами.

Що пропонує наша компанія

В OrtoHouse представлена ортодонтична продукція від провідних світових виробників. Її якість та оригінальність підтверджується відповідними сертифікатами. Ми співпрацюємо зі стоматологічними клініками та приватними ортодонтами з усіх регіонів України, забезпечуючи швидке виконання й доставку замовлень.
У нас можна придбати не тільки брекет-системи, а й змінні комплектуючі до них, а також засоби догляду за ними. На безлігатурні брекети ціна вища, ніж на лігатурні моделі, що пояснюється більшою технологічною складністю конструкції. Та для гуртових клієнтів у нас діють спеціальні ціни.
Щоб почати співпрацю, телефонуйте за одним зі вказаних на сайті номерів телефону або заповнюйте форму зворотного зв’язку.