Брекети Damon в Україні за вигідними цінами

Damon – брекети американського виробництва, котрі відрізняються безлігатурною конструкцією. Замість лігатур – маленьких гумок – вони оснащені фіксаторами SpinTek, які покликані утримувати дугу в пазах, допомагаючи їй переміщувати зуби в правильне положення. Ці фіксатори мінімізують тертя між пазами й дугою, тож дискомфорту при носінні брекетів не виникає. Переваги систем Damon:

 • маленькі розміри та непомітність на зубах;
 • прискорене вирівнювання зубів (тривалість терапії на 25% коротша, ніж при застосуванні інших брекет-систем);
 • швидка корекція та заміна дуги завдяки безлігатурній конструкції;
 • відсутність потреби часто ходити до ортодонта на корекцію, оскільки брекети Даймон є самолігуючими;
 • мінімум дискомфорту впродовж усього лікування (як правило, неприємні відчуття зникають через 4-5 днів після установки системи).

Завдяки ромбоподібним замочкам та округлим краям виробникові вдалося значно спростити догляд за зубами під час лікування. Не треба відмовлятися від улюбленої їжі чи напоїв на час лікування, адже конструкція легко очищається спеціальним щітками в домашніх умовах. Раз на три місяці рекомендується відвідувати стоматологію для професійного очищення емалі від нальоту навколо брекетів.

Різновиди брекет-систем Даймон

В асортименті американського виробника Damon System є кілька різновидів брекетів, котрі відрізняються за матеріалами, використаними для виготовлення елементів, розмірами й формою:

 1. Damon Q – це металеві брекети, які вирізняються з-поміж решти моделей удвічі меншими розмірами. Оснащені замочками з заокругленими краями. За рахунок цього технічного рішення ймовірність травматизації слизової оболонки ротової порожнини зведена до нуля. Фіксатор системи має мобільну кришку, що забезпечує швидку заміну дуги. Метал, з якого виготовлені брекети, відзначається підвищеною міцністю. Тож кількість візитів до стоматолога знижується на 15-20 %. Даймон Q використовуються для лікування найскладніших порушень прикусу завдяки наявності в конструкції додаткових пазів.
 2. Damon Clear – брекети, виготовлені з полікристалічного оксиду алюмінію. Виробник позиціонує їх як сапфірові. Їх перевага – в високому рівні естетичності й непомітності на зубах. Вони зливаються з кольором зубної емалі. Відтінок матеріалу не змінюється під час тривалої експлуатації, не темніє від кави, чаю. Даймон Clear найчастіше встановлюють на верхню щелепу, щоб забезпечити пацієнтові красиву посмішку. Оскільки матеріал поступається міцністю металові і потребує спеціального догляду, не рекомендується встановлювати брекети Damon Clear дітям.
 3. Damon 3 и Damon 3MX – це комбіновані системи, у яких пази й замочки виготовлені з металу, а самі брекети – із кераміки. Завдяки цій технології конструкція майже не зношується в процесі експлуатації і виглядає естетично. Damon 3MX відрізняється від Damon 3 меншими розмірами і більш згладженими контурами. Це дозволило мінімізувати тертя між зубами та системою.

Яка з моделей краща для пацієнта, залежить від характеру деформації дентального ряду, особливостей будови його щелепи, тяжкості клінічної ситуації.

Що пропонує наша компанія

У нас можна придбати аналоги пасивної брекет-системи, характеристика яких схожа на брекети Damon Q та інші моделі. Переваги співпраці з нами:

 • наявність гарантії на продукцію, придбану в нас;
 • можливість скористатися послугами нашої лабораторії й замовити шаблони для установки брекетів;
 • можливість замовити не тільки брекет-системи, а й супутню ортодонтичну продукцію: лінгвальні ретейнери, ортодонтичні дуги, лігатури, закриваючі нітінолові пружини тощо.

Ми співпрацюємо зі стоматологами-ортодонтами з усіх регіонів України. За кожним замовником закріплюємо персонального менеджера, котрий надає супровід в процесі вибору й придбання продукції чи під час виконання замовлення в нашій лабораторії. Щоб отримати консультацію або купити аналоги на брекети Damon, зателефонуєте за один зі вказаних на сайті номерів телефону або заповніть форму зворотного зв’язку.